Chabarovsk – Riga 2:1 (kon.) | Novosibirsk – D. Moskva 2:4 (kon.)
koniec
Amur Chabarovsk
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
HC Dinamo Riga
cz Streda 16.09.2020, 11:00 • Platinum Arena, Chabarovsk • KHL
Predzápasové kurzy
  55:24 Morgan ELLIS - 2:1
   
  55:24
  Riga právě vstřelila branku!
  Je sníženo! Tentokrát to už MORGAN ELLIS udělal parádně. Po výměně kotouče v podání Vitáska a Paršina se černá guma dostala na vrchol kruhu k Ellisovi, jehož velmi přesná a zároveň tvrdá rána zapadla do šibenice. 2:1. Asistence: Ondřej Vitásek a Denis Paršin.
  39:23 Valentin PJANOV - 2:0
   
  39:23
  Chabarovsk právě vstřelil branku!
  Přesilovka Amuru je využita poměrně rychle a přesně ve 40. minutě padá druhá branka v zápase. Danil Fajzullin za bránou kotouč netrefil ideálně, ale přesto se od hole tohoto hráče puk odrazil k VALENTINU PJANOVOVI, jenž se štěstím navýšil vedení svého celku. 2:0. Asistence: Danil Fajzullin a Nail Jakupov.
  09:14 Sergej TĚREŠČENKO - 1:0
   
  09:14
  Chabarovsk právě vstřelil branku!
  Hned po vyhraném buly se domácí dostávají do vedení! Kotouč putoval od Alexandra Gorškova na modrou čáru, na které operoval Vasiljev. Ten ještě přistrčil touš SERGEJI TĚREŠČENKOVI, jehož přesná a tvrdá střela zaplula k tyči. 1:0. Asistence: Valerij Vasiljev a Alexandr Gorškov.

  Daniel Fekets

  Góly a asistencie: 10. S. Těreščenko (Vasiliev, Gorškov), 40. Pjanov (Fajzullin, Jakupov) – 56. Ellis (Vitásek, Paršin)


  Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Vasiliev (A), S. Těreščenko, Kamalov, Turbin, Sergijenko, Koriagin, Zimin – Golubev (C), Jakupov, Polunin – Gorškov, Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin – Butuzov, Pjanov, Fajzullin – Železkov, Kuznecov, Kacuba.
  HC Dinamo Riga: Proskuriakov (S. Galimov) – Scarlett, Ošenieks, Vitásek, Maione, Ellis (A), Zile, Jaks, O'Brien – Dārziņš (C), Rēdlihs, Z. Mitchell (A) – Paršin, Berzinš, Gegeris – Dzierkals, Komarek, White – Meija, P. Černov, Zabusovs.

  Rozhodca: Beljajev, Kulakov – Lazarev, Šalagin

  Diváci: 1 804