Chabarovsk – Riga 2:1 (kon.) | Novosibirsk – D. Moskva 2:4 (kon.)
koniec
HC Sibir Novosibirsk
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
Dynamo Moskva
cz Streda 16.09.2020, 14:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • KHL
Predzápasové kurzy
  59:58 Dmitrij JAŠKIN - 2:4
   
  59:58
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Je rozhodnuto! Michal Čajkovský sice prázdnou bránu přes celé hřiště netrefil, ale puk se odrazil na hůl DMITRIJE JAŠKINA, který završil svůj hattrick gólem do prázdné brány. Asistence: Michal Čajkovský a Ivan Bočarov.
   
  58:50
  Rozhodnutí měl na holi Vladimir Brjukvin, ale ten nepochopitelně bránu z pravého kruhu minul!
   
  58:26
  Domácí to zkoušejí v šesti hráčích v poli!
  51:12 Dmitrij JAŠKIN - 2:3
   
  51:12
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hosté si berou ztracené vedení zpět! Na modré čáře dobře zapracoval Vadim Šipačov, který puk předal dál. Následovala dobrá kombinace po ose Juuso Hietanen – Daniil Tarasov – DMITRIJ JAŠKIN, když poslední zmíněný zakončil přesně k přední tyči, kde se nestihl Harri Säteri přesunou včas. Asistence: Daniil Tarasov a Juuso Hietanen.
   
  50:37
  Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Test odpyká Viktor Komarov.
   
  48:29
  Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Jegor Zajcev – 2 min., držení).
   
  47:35
  Do obrovské šance se dostala dvojice Viktor Komarov – Stěpan Sannikov, ale ani jeden ze zmíněných Ivana Bočarova z bezprostřední blízkosti nepřekonal!
   
  45:15
  Do samostatného úniku se dostal Mikael Ruohomaa, ale Bočarov jeho střelu vyrazil!
   
  40:35
  Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Mikael Ruohomaa – 2 min., sevření puku rukou).
   
  35:57
  Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Vladislav Jefremov – 2 min., hákování).
   
  32:00
  Domácí byli v další stoprocentní šanci, ale ani Romancev, ani Romajev nedokázali volný kotouč zasunou za Ivana Bočarova!
   
  30:50
  Nyní se ke střele z mezikruží dostal Stěpan Sannikov, ale Ivan Bočarov předvedl další skvělý zákrok!
   
  30:32
  Do obrovské šance se dostal Mikael Ruohomaa, jenže byl naprosto sám před bránou, ale Ivan Bočarov jej vychytal!
  28:09 Vitalij MENŠIKOV - 2:2
   
  28:09
  Sibir právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno! Stěpan Sannikov si na levé straně vyměnil puk s Viktorem Komarov, který viděl na opačné straně volného VITALIJE MENŠIKOVA, jenž si kotouč přebral a vypálil příklepem. kotouč se ještě svezl po holi jednoho z hostujících hráčů a zapadl přesně k zadní tyči. Asistence: Viktor Komarov a Stěpan Sannikov.
   
  27:44
  Vadim Šipačov ukázal velký přehled, když našel z druhé vlny najíždějícího Juusa Hietanena, jehož dělovku však Harri Säteri chytil!
  24:25 Jegor MILOVZOROV - 1:2
   
  24:25
  Sibir právě vstřelil branku!
  Domácí snižují na rozdíl jedné branky! Po chybě Dmitrije Jaškina se dostal k puku Oleg Li, který našel před bránou najetého JEGORA MILOVZOROVA, který střelou z první propálil Ivana Bočarova. Asistence: Oleg Li.
  18:39 Dmitrij JAŠKIN - 0:2
   
  18:39
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Po chybě v rozehrávce domácího brankáře vznikla situace dva na dva, kterou Vadim Šipačov vyřešil přihrávkou na DMITRIJE JAŠKINA, který se na malou chvíli uvolnil a v oslabení zasunul kotouč do poloprázdné brány soupeře. Asistence: Vadim Šipačov.
   
  16:49
  Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Teemu Pulkkinen.
   
  13:45
  Dmitrij Kagarlickij našel přesně hůl Ilji Šipova, který z první přiťuknul na Andreje Andreje Alexejeva, ale útočník hostů nezasunul puk za brankáře domácího celku!
  12:18 Daniil TARASOV - 0:1
   
  12:18
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hosté jdou do vedení! Za bránou se ke kotouči dostal Vadim Šipačov, který následně našel hůl DANIILA TARASOVA, který z pravé strany vypálil a trefil se přesně k přední tyči. Domácí brankář téměř nic neviděl, a tak nemohl proti střele zasáhnout. Asistence: Vadim Šipačov.
   
  08:15
  Po obrovské chybě v rozehrávce domácích se dostal do mezikruží Vladislav Jefremov, který byl naprosto sám, ale jeho střelu dokázal Harri Säteri vyrazit!

  Tomáš Němčík

  Góly a asistencie: 25. Milovzorov (O. Li), 29. Menšikov (V. Komarov, Sannikov) – 13. Tarasov (Šipačov), 19. Jaškin (Šipačov), 52. Jaškin (Tarasov, Hietanen), 60. Jaškin (Čajkovský, Bočarov)


  HC Sibir Novosibirsk: Säteri (Krasotkin) – Menšikov, Jokipakka, Chochlov, Gurkin, K. Alexejev, Timašov, Ilja Morozov – Šarov, Ruohomaa, Puustinen – Sannikov (C), Sajustov (A), Milovzorov – Česalin (A), V. Komarov, O. Li – N. Korotkov, Romancev, Romajev – Ovčinnikov.
  Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), An. Sergejev, Grigorjev, J. Zajcev, Pribylskij – Tarasov, Šipačov (C), Jaškin – Brjukvin (A), O. Lindberg, Pulkkinen – Kagarlickij, Šipov, Alexejev – Muranov, Jefremov, Pankratov – Zajcev.

  Rozhodca: Romasko, Fraňo – Nikolajev, Šišlo

  Diváci: 1850