Benátky n/J – Jihlava 4:1 (kon.) | Kolín – Frýdek-M. 0:0 (odl.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 3:4 (0:3 po s.n.) | Kadaň – Slavia 0:0 (odl.) | Sokolov – Litoměřice 12:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 2:3 (po pr.) | Kladno – Slavia 2:4 (kon.) | Kolín – Vsetín 3:0 (kon.)
odložené
SK Trhači Kadaň
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Slavia Praha
cz Streda 16.09.2020, 18:00 • ZS Kadaň • Chance Liga (CZ) • 2. kolo
Videoprenos

Trhačům se nepříznivé skóre zvrátit nepodařilo, po bezbrankové třetí třetině si Slavia odváží plný počet bodů. Já se s vámi loučím a děkuji za pozornost. (19:09:21)

59:20
    Bednář se z čista jasna zjevil před kadaňskou brankou, Běhula si ale s jeho blafákem poradil.

57:51
    Po závaru před kadaňskou brankou Běhula přerušil.

55:37

54:27
    Hosté vyrazili do brejku, jenže Poletín před brankou promáchl.

54:02
    Trhači po nepřesné přihrávce na modrou vyklízejí pásmo.

53:37
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Petr Vampola – 2 min., podrážení).

52:32
    Veselý pálil od levého mantinelu, Michajlov má puk v lapačce.

50:51
    K Poletínovi, jenž číhal před brankou, se přikutálel puk odražený od mantinelu, ale Běhula měl prostor u pravé tyčky ohlídaný.

49:18
    Veselý si to nikým neatakovaný namířil na Michajlova ale nedokázal zakončit a puku se následně ujali vracející se zadáci.

49:10
    Sedlákovu dělovku od modré Běhula zneškodnil betonem.

46:30
    Kadaňští v ofsajdu.

46:06
    Krejčího pozdrav od modré ukryl v rukavici gólman Trhačů.

45:55
    Bednářovu ránu od modré kryje Běhula, vhazovat se bude po jeho levici.

45:22
    Kružík hledal před brankou Poletína, ale jeden z domácích obránců do přihrávky vložil puk.

44:07
    Pšenička se protáhl a vypálil z pravého kruhu, Běhula drží puk.

42:43

42:14
    Slavia vyhazuje puk. Hosté se zatím v oslabení výborně brání.

41:17
    Houškova střela z pravého křídle rozduněla jen mantinel za brankou.

40:43
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tomáš Šmerha – 2 min., vysoká hůl).

40:01

Ve druhé část jsme viděli jedinou branku, a to do sítě Trhačů. Ve 32. minutě se přesnou střelou prosadil Kafka. Závěrečné dějství začne cca v 18:36.

40:00

39:40
    Matyáš Svoboda se podel mantinelu protáhl až před branku, žádný z jeho spoluhráčů ho ale v jeho útoku nepodpořil.

37:26
    Pohotová střela Šteinera těsně minula Běhulovu branku.

36:06
    Matyáš Svoboda si to namířil před branku, do jeho střely jeden z hostí vložil hůl a puk skončil v ochranné síti.

34:52
    Po nahození Homera Michajlov přerušil hru.

33:17
    Slavia nadále tlačí, Běhula drží puk vhazovat se bude po jeho levici.
    31:36 Petr KAFKA - 1:2

31:36
    Slavia právě vstřelila branku!
    Vampola zavezl puk na levém křídle do pásma, našel v pravém kruhu nikým neatakovaného PETRA KAFKU, jenž srovnal mířidla a poslal puk nad Běhulovu vyrážečku. Asistence: Petr Vampola.

31:14
    Icing Kadaně.

29:33
    Dalším nebezpečným výpadem se prezentoval Pšenička, ale gólman Kadaně byl na svém místě.

28:40
    Vampola číhal mezi kruhy, napálil jen Běhulovy betony.

25:33
    Morong dostal přihrávku před branku a hned pálil, Michajlov předvedl pohotový zákrok.

24:42
    Pokus o rychlý brejk Kadani nevyšel – icing.

24:34
    Hra je teď plná nepřesností a odehrává se převážně ve středním pásmu.

24:01
    Nevydařená rozehrávka Kadaně končí icingem.

21:50
    Slavia opět zatlačila Trhače, ale Běhula drží puk a vhazovat se bude po jeho levé ruce.

21:02
    Hosté se natlačili před Běhulu, který puk za svá záda nepustil.

20:20

20:01

V úvodní třetině jsme viděli po gólu na každé straně. Druhá část začne cca v 17:50.

20:00

19:49
    Trhači ve čtyřech.

19:05
    Domácí se zatím v dvojnásobném oslabení srdnatě brání.

18:24
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., hákování).

17:48
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Homer – 2 min., hákování).

17:28
    Icing Slavie.

17:14
    Morong pálil po buly, gólman Slavie drží puk.

17:10
    Michajlov přikryl puk a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

16:19
    Buchtovu střelu od modré Běhula vyrazil do rohu.

15:45
    Běhula neudržel puk a rázem se kolem něj sesypali hosté, ale gólman Trhačů se roztáhl na brankové čáře a kotouč za svá záda nepustil.

15:05

14:28
    Hosté ve čtyřech.

14:17
    Michajlov přerušil. Hosté budou ve třech ještě 9 sekund.

13:39
    Trefného dělovka těsně vedle.

12:44
    Trhači teď budou hrát 102 sekund proti pouhým třema Slávistům!

12:44

12:26
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 2 min., příliš mnoho hráčů).

12:22

11:13
    Na Houšku zapomněli hostující obránci, ale domácí forvard jen napálil pozorného Michajlova.

10:17
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jindřich Barák – 2 min., nedovolené bránění).

10:01
    Jan Svoboda dostal pěknou přihrávku do jízdy a vypálil z mezikruží, Michajlov zasáhl parádně lapačkou.
    08:29 Tomáš PŠENIČKA - 1:1

08:29
    Sešívaní po velkém závaru srovnávají krok. Běhula se po několika vynikajících zákrocích ocitl na ledě a puk za něj zasunul TOMÁŠ PŠENIČKA. Asistence: Adam Sedlák.

07:43
    Vampola pálil z pravého kruhu, byl ale dobře bráněný a branku přestřelil.

06:48
    Až nyní se dostali hosté do první skutečně vyložené šance. Kružík dostal přihrávku před branku, kde ho vychytal dobře postavený Běhula.

06:31
    Tomáš Koblížek hledal lépe postavené spoluhráče před brankou, puku se zmocnili hosté.

05:35
    Aktivní Bačo se znovu dostal ke střele, branka prosvištěla těsně kolem levé tyče Michajlovovy klece.

05:00
    Na druhé straně se dostal do palebné pozice Jeřábek, ale branku netrefil.
    04:19 Róbert BAČO - 1:0

04:19
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Bednářovu nedůslednost na modré čáře trestá RÓBERT BAČO, jenž sebral puk, namířil si to na branku a zavěsil chladnokrevně pod víko. Bez asistence.

03:58
    Novák zasáhl pukem do obličeje domácího Zabloudila, hned se mu přijel omluvit a zdá se, že forvard Kadaně bude v pořádku.

02:42
    Pražanům se dlouho nedařilo rozehrát, nakonec pískán icing.

01:57
    Po závaru před brankou Slavie Michajlov přerušil.

01:10
    Nepovedená rozehrávka Kadaně končí icingem.

00:35
    Trhači zahrozili jako první, jenže Houška svůj průnik zakončil nepřesnou střelou.

00:01

Pražská Slavia se z ledu kolínských Kozlů vracela se třemi body. Jako první se sice do vedení dostali domácí, Slavia ale do pár minut předvedla obrat. Svůj náskok navyšovala až do jednatřicáté minuty, kdy padla pátá branka v jejich prospěch. Ve třetí části se ještě Kozlové dostali k druhé brance, kdy se ale jednalo pouze o drobnou úpravu celkového skóre. V pražském klubu je momentálně nejproduktivnějším hráčem Filip Vlček 25 (8+17), který je zároveň i nejlepším nahrávačem. Nejvíce branek si ale v rámci kádru doposud připsal Petr Kafka 21 (14+7).

Kadaň se po středečním zápase představí poprvé po reprezentační přestávce na domácí půdě. Na poslední klání ale bude chtít jednoznačně zapomenout. Na ledě Sokolova nevsítili jedinou branku a obdrželi nechvalně známou desítku. Nejlepším hráčem Trhačů je momentálně Jan Svoboda, který je s 24 body nejproduktivnějším hráčem a zároveň nejlepším nahrávačem 24 (8+16). Nejlepším střelcem je pak Roman Chlouba 23 (9+14).

Dobrý večer, sobotní večer se ponese v duchu střetu mezi kadaňskými Trhači a pražskou Slavií Praha. O něco lépe budou do utkání naladěni hostující hráči, jelikož si v předchozím kole připsali tříbodové vítězství.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00. (13:58:06)