Benátky n/J – Kolín 5:4 (kon.) | Litoměřice – Kolín 0:0 (odl.) | Jihlava – Přerov 0:0 (odl.)
Třebíč – Kladno 0:0 (odl.) | Poruba 2011 – Slavia 0:1 (kon.) | Kladno – Přerov 3:2 (kon.)
Slavia – Havířov 0:0 (odl.) | Poruba 2011 – Vsetín 0:0 (odl.) | Prostějov – Šumperk 3:4 (kon.)
Benátky n/J – Sokolov 0:0 (odl.) | Ústí n/L – Kadaň 0:0 (odl.)
koniec
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
HC Zubr Přerov
cz Streda 07.10.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance Liga (CZ) • 2. kolo
Predzápasové kurzy
     
    58:31
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., podrážení).
     
    50:53
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., vysoká hůl).
     
    48:52
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., hrubost).
     
    44:32
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Daniel Indrák – 2 min., vysoká hůl).
     
    33:51
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Kamil Hajšman – 2 min., podrážení).
     
    31:38
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání).
     
    30:49
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radek Kučeřík – 2 min.).
     
    27:30
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min.).
     
    16:31
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Hajný – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Krisl – 2 min., hrubost).
     
    06:42
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matyáš Zelingr – 2 min., podrážení).

    Anna Pernicová

    Góly a asistencie: 5. Frye (Račuk, Hlava), 36. Pitule (Guman, Račuk), 39. Pitule (Guman, L. Doudera) – 25. Kubeš (Dostálek), 48. Hejcman (R. Černý, Süss)


    Rytíři Kladno: Košarišťan (Novotný (A)) – Kehar (A), Zelingr, Frye, L. Doudera, Mikliš, Ticháček, Štochl – Kubík, Plekanec (C), Melka – Hlava, Filip, Račuk (A) – Bílek, Pitule, Guman – Hajný, Šapovaliv, Š. Bláha.
    HC Zubr Přerov: Kacetl (Holík) – R. Černý, F. Král, Zbořil (A), Kubeš, Kučeřík, Krisl, Dřímal – T. Doležal (C), Pšurný (A), Dostálek – Hrabal, Hejcman, Číp – Svoboda, F. Dvořák, Süss – Hajšman, Indrák, Ryšavý.

    Rozhodca: Doležal, Pilný – Zídek, Měkýš