FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renova – Hajduk Split 0:1 (kon.)
Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po pr.) | Astana – Budućnost Podgorica 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Lincoln – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratislava sk 1:1 (4:3 po pen.) | Botoşani – Škendija 0:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Riteriai – Liberec 1:5 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – Kodaň 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – Reykjavík 2:1 (kon.)
Ljubljana – Zrinjski Mostar 2:3 (po pr.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – Europa 2:1 (kon.)
Hibernians FC – Fehérvár 0:1 (kon.) | Laçi – Be'er Sheva 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – Borisov 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan 0:1 (po pr.) | OFI FC – Limassol 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – FK Dinamo Moskva 2:1 (kon.)
Haifa – Almaty 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock – AC Miláno 0:2 (kon.) | Gliwice – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Liége – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po pen.) | Linfield – Floriana 0:1 (kon.)
Osijek – Bazilej 1:2 (kon.) | Dunajská Streda – Jablonec sk 5:3 (po pr.) | Servette – Remeš 0:1 (kon.)
Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po pen.) | Honvéd Budapešť – Malmö 0:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
5:3 (1:1)
FK Jablonec
Štvrtok 17.09.2020, 20:45 • MOL Aréna • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

V MOL Aréne je tu obrovský výbuch radosti! Dunajská Streda sa historicky dostáva do tretieho predkola Európskej ligy, keď zvládla dramatickú prestrelku s českým Jabloncom. Boli sme svedkami krásneho futbalu, videli sme šance na oboch stranách, otočky skóre a krásne presné zásahy domácich futbalistov.

Dunajská Streda tak zvládla predĺženie oveľa lepšie ako Slovan a slovenský zástupca tak ide ďalej. Súperom DAC v treťom predkole bude rakúsky Linz.

Ďakujem za pozornosť, prajem už dobrú noc! (23:18:14)

120+2

120+1
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Kalmár, prichádza Njie.

120
    V druhom predĺžení sa nadstavuje len 1 minúta!

120
    Rohový kop sa kopal potom aj na druhej strane, domáci to zahrali účelovo tak ko potrebovali. Uvidíme, koľko minút navyše pridáva hlavný rozhodca k druhému predĺženiu.

119
    Jablonec zahrával rohový kop, domáci sa úspešne ubránili a vyvážajú loptu do bezpečia. Je tu záver druhého predĺženia.

118
    Dlhý center pred svoju bránu si brankár Jedlička postrážil a loptu schoval vo svojich rukaviciach.
    117. Schranz (JAB)

117
    Uf, to bolo teda tesné! Po priamom kope sa do zakončenia dostal hlavou Ivan Schrnaz, ale jeho pokus smeruje vedľa troch žrdí!

116
    Netreba však úplne zaspať na vavrínoch. Dunajská Streda potrebuje ešte v pokoji dohrať zvyšné minúty druhého predĺženia.
    115. Davis (DUN) - 5:3

115
    Dunajská Streda dala gól!

Toto by už mali domáci futbalisti zvládnuť! V pokutovom území sa dostal k lopte ERIC DAVIS a krásnou strelou do horného rohu bránu posiela loptu – 5:3!

114
    Sledujeme peknú kombináciu domáceho tímu na útočnej polovici. Presne toto DAC potrebuje, hra je ďaleko od Jedličku.

113
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Divković, prichádza Beskorovanyj.

112
    Center od Kalmára putoval na Bednára, ktorého zakončenie dokázal pokryť brankár Hanuš. Stále sa darí Dunajskej Strede držať hru ďaleko od svojej brány.

111
    Divković si svojim pohybom vypýtal faul na útočnej polovici a DAC môže zahrávať priamy kop.

110
    Striedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Zelený, prichádza Pleštil.

109
    Kalmár vpadol do pokutového územia súpera, miesto prihrávky však zvolil zakončenie a jeho strela bola zblokovaná do bezepčia.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 6. Divković, 65. Divković, 85. Nicolaescu, 96. Nicolaescu, 115. Davis – 26. Zelený, 57. Schranz, 71. Schranz (pen.)

Karty:   62. Fábry (DUN), 70. Kružliak (DUN), 82. Kalmár (DUN), 82. Divković (DUN), 87. Ramirez (DUN) – 67. Podaný (JAB), 75. Zelený (JAB), 104. Jovović (JAB)

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Müller, Kružliak, Davis – Fábry, Schäfer, Balić – Kalmar (C), Divković, Ramirez
    Náhradníci: Száraz – Bednár, Beskorovanyj, Malý, Mendez, Nicolaescu, Njie

FK Jablonec: Hanuš – Holík, Martinec, Kubista, Podaný – Ladra, Hübschman (C), Považanec, Zelený – Schranz, Čvančara
    Náhradníci: Hrubý – Jeřábek, Pilař, Doležal, Macháček, Pleštil, Jovović

Rozhodca: Di Bello – Tegoni, Longo (všetci ITA)