Ostrava – Pardubice 3:0 (kon.) | Opava – Č. Budějovice 0:0 (kon.) | Bohemians – Plzeň 1:4 (kon.)
Bohemians 1905
1:4 (0:2)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 19.09.2020, 19:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Česká FORTUNA:LIGA • 4. kolo

Druhý polčas v Ďolíčku ešte ponúkol presné zasahy. Bohemka zlepšila výkon a dlho to vyzerao, žeby ešte z toho mohla byť dráma, ale napokon Kopic a Beauguel pridali ďalšie dva góly a rozhodli o osude celého stretnutia. Za domácich už Vaníček len kozmeticky upravil konečný stav na 1:4! Plzeň sa cez týždeň predstaví doma v treťom predkole Európskej ligy proti dánskemu Sonderjyske.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok neskorého sobotného večera! (20:57:14)

90+2

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu a tak aj celého tohto stretnutia sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko hlavný rozhodca Julínek bude ešte nadstavovať.

89
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Jan Kopic, prichádza Jan Kovařík.

88
    Beauguel fauloval a tak tento útok hostí nemôže pokračovať. Bohemka tak získava loptu na svojej polovici ihriska.

87
    V závere zápasu sme sa tak mali aspoň na čo pozrieť. Aj tak je o osude zápasu rozhodnuté, Plzeň akoby ten inkasovaný gól nahneval a hostia skúšajú útočiť aj naďalej.

86
    Bohemians dali gól!
    Klokani dávajú v tomto zápase aspoň čestný zásah a pripravili tak Hrušku o čisté konto! Aj domácim sa podarilo založiť rýchly útočný výpad, Nečas našiel presnou prihrávkou ANTONÍNA VANÍČEKA a ten svoju strelu umiestnil presne k tyčke – 1:4!

85
    Viktoria Plzeň dala gól!
    Tak predsa len je tu ešte zaujímavý moment a to štvrtý gól hostí v tomto zápase! Kopic potiahol rýchly útočný výpad favorita zápasu, domácim chybovali v zadných radoch a JEAN-DAVID BEAUGUEL sa v pokutovom území po presnej prihrávke úspešne presadzuje – 0:4!

84
    Stále nič zaujímavého po tom treťom góle neprichádza. Momentálne je pri lopte domáci celok, ktorý to už ai aj vzdal.

83
    Bucha fauloval a tak sa končí toto útočné ťaženie hosťujúceho celku. Plzeň sa rýchlo sformovala v zadných radoch.

82
    Plzeň po zisku lopty hlavne dlho kombinuje, aby sa súper nedostal do hry. Uvidíme, či záverečná časť tohto stretnutia ešte niečo zaujímavého ponúkne.

81
    Hra sa v týchto chvíľach prelieva z jednej strany na druhú, ale nič zaujímavého nevidíme, samozrejme hosťom to nijak neprekáža.

80
    Približne desať minút zostáva do konca tohto stretnutia, plus nejaký ten nadstavený čas. Zatiaľ to vyzerá, že Bohemka prehrá doma na nulu.

79
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Aleš Čermák, prichádza Pavel Bucha.

78
    Striedanie v tíme Bohemians 1905: z ihriska odchádza David Puškáč, prichádza Ibrahim Keita.
    Striedanie v tíme Bohemians 1905: z ihriska odchádza David Bartek, prichádza Jakub Nečas.