Žilina B – Trebišov 2:2 (kon.) | L. Mikuláš – Skalica 2:1 (kon.) | Púchov – B. Bystrica 0:3 (kon.)
Košice – Slovan Bratislava U21 3:0 (kon.) | Bardejov – Petržalka 1:1 (kon.) | Šamorín – KFC Komárno 0:1 (kon.)
Poprad – Podbrezová 0:0 (odl.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
0:1 (0:0)
KFC Komárno
Streda 23.09.2020, 15:30 • Pomlé, Šamorín (kapacita: 2000) • MONACObet liga • 9. kolo

FC ŠTK Šamorín dnes na domácej pôde nestrelil ani jeden gól, zatiaľ čo hosťom sa raz podarilo presadiť a preto berú do Komárna tri body. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (17:24:33)

90+3

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90+1
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Goran Matić, prichádza Jozef Pastorek.

90
    Komárno zvláda posledné minúty veľmi dobre, Šamorín sa poriadne nevie dostať na útočnú polovicu. Teraz hostia nazbierali čas pri rohovej zástavke.

89
    Goran Matič poslal zaujímavú kolmicu do šestnástky súpera, kde nabiehal jeden z jeho spoluhráčov. Dobre ale zapracoval obranca Marič-Bjekič.

88
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Tomáš Kiss, prichádza Ladislav Szöcs.

87
    Komárno získalo na pravom krídle priamy kop. Goran Matić poslal nízky center, ktorý defenzíva odkopla a následne pálil z diaľky vysoko nad Oliver Janso.

86
    Striedanie v tíme FC ŠTK Šamorín: z ihriska odchádza Denis Jančo, prichádza Ladislav Nagy.
    Striedanie v tíme FC ŠTK Šamorín: z ihriska odchádza Aldo Omar Baez, prichádza Ľubomír Mezovský.

85
    Baéz posunul loptu na ľavú stranu pokutového územia, obranca Vladimír Fuják poslal center do malého vápna, kde ho zastavil brankár Leckéši.

84
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Gábor Tóth, prichádza Lazar Knežević.

83
    Žltú kartu dostáva Tomáš Kiss (KFC Komárno).

82
    Z priameho kopu to vyskúšal Jakub Čunta, jeho prudká strela smerovala tesne vedľa bránky Leckéšiho, ktorý teda nemusel zasahovať.

81
    Žltú kartu dostáva Konstantinos Oinkonomou (FC ŠTK Šamorín).

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času. Šamorín sa nevie dostať na dostrel bránky Leckéšiho. Navyše, obrovskú šancu mal Tóth. Sám pred päťkou dostal loptu na kopačku, trestuhodne sa pošmykol a netrafil bránku.

79
    Už by to malo byť v poriadku. Za tých osem minút sa toho veľa nestalo. Viac z hry má ale Komárno.

71
    Vyskytli sa menšie technické problémy. Veríme, že čoskoro bude všetko poriadku.

70
    Dvadsať minút do konca riadneho hracieho času v tomto zápase. Dokáže Šamorín s týmto výsledkom ešte niečo vymyslieť?

69
    Aldo Omar Baez strieľal iba do dobre postaveného múru, ten jeho loptu nepustil do priestoru bránky.