Brighton – Manchester United 2:3 (kon.) | Crystal Palace – Everton 1:2 (kon.) | West Bromwich – Chelsea 3:3 (kon.)
Burnley – Southampton 0:1 (kon.)
Burnley FC
0:1 (0:1)
Southampton FC
Sobota 26.09.2020, 21:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 3. kolo

Hosťom stačil na tri body jeden gól, ktorý už v 5. minúte vsietil Ings. Následne hrali skôr na udržanie skóre a nikam sa neponáhľali. Burnley sa snažilo byť aktívne, no ani jednu akciu nedotiahlo do úspešného konca. (22:52:21)

90+3

90+3
    Burnely predviedlo ešte jeden útok po pravej strane, lenže Stephens centrom nikoho nenašiel.

90+1
    Ings predviedol nádherné technické zakončenie, ktoré skončilo gólom, lenže z ofsajdovej pozície.

90
    Hostia sa po dlhšej dobe dostali do útoku, kde už hrajú vyložene na čas a na skórovanie ani nemyslia. Burnley veľmi aktívne napáda.

85
    Burnley už začína byť aktívnejšie, no stále predvádza veľa nepresností.

84
    Pri centri od rohovej zástavky si jeden z domácich pomohol faulom. McCarthy posiela loptu čo najďalej od vlastnej brány.

79
    Protiútok hostí viedol Tella, lenže lopta skončila v aute.

78
    Domáci sú smerom dopredu stále trpezliví a nič neriskujú. Lenže čas im už začína dochádzať.

77
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Che Adams, prichádza Michael Obafemi.
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Moussa Djenepo, prichádza Nathan Tella.

75
    Burnley má už len 15 minút na vyrovnanie. Southampton zbiera cenné minúty dobrou kombinačnou hrou.

72
    Adams po prihrávke mieril do úniku, lenže doslova pod nohy mu vletel Bardsley, ktorý čistým spôsobom upratal loptu do autu.

70
    Vydra dostal prihrávku do behu, naviac si všimol vybehnutého gólmana, ktorého tak skúsil prelobovať, ale to mu nevyšlo, nemieril presne.

69
    Ďalšie útočné snaženie domáceho celku tentokrát prerušuje čiarový rozhodca, ktorý máva ofsajd.

67
    Armstrong sa skúšal uvoľniť, ale prihrávka do behu bola pridlhá, takže skončila u gólmana Popea.