Brighton – Manchester United 2:3 (kon.) | Crystal Palace – Everton 1:2 (kon.) | West Bromwich – Chelsea 3:3 (kon.)
Burnley – Southampton 0:1 (kon.)
West Bromwich Albion
3:3 (3:0)
Chelsea FC
Sobota 26.09.2020, 18:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 3. kolo

Tak videli sme dnes fantastický zápas medzi West Bromwichom a Chelsea, ktorý nám ponúkol až šesť gólov a napokon sa bláznivý zápas skončil remízou 3:3. Hostia do zápasu vstúpili veľmi zle a po polhodine hry prehrávali už 0:3 po dvoch góloch Robinsona a jednom Bartleyho. Chelsea mala v prvom polčase veľa šancí, ale nevyužila ani jednu. Comeback začal v druhom polčase Mount, druhý gól pridal Hudson-Odoi a vyrovnanie v nadstavenom čase dokonal Abraham. West Bromwich bol po polčase blízko senzácie, ale nedokázal udržať trojgólový náskok a nakoniec má len bod. Ja sa s vami lúčim a prajem vám ešte príjemný zvyšok sobotného večera! (20:31:22)

90+6

90+6
    Domáci sa ubránili a čaká nás už len záverečný hvizd.

90+5
    Gól ešte musel potvrdiť VAR, takže zrejme posledný útok v hostí v zápase.
    90+3. Tammy Abraham (CHE) - 3:3

90+3
    Chelsea dala gól!
    West Bromwich prichádza o tri body v nadstavenom čase, takže obrovský tlak sa vyplatil. Mount sa dostal k strele v pokutovom území a TAMMY ABRAHAM už ľahko dorazil vyrazenú loptu do prázdnej brány! Chelsea ešte môže zabojovať o víťazstvo. Asistencia: Mount

90+2
    Werner sa dostal k odrazenej lopte, ktorú vyboxoval domáci brankár a jeho strela bola zblokovaná nad bránu Johnstona.

90+1
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Matheus Pereira, prichádza Sam Field.

90
    Veľký nápor pokračuje, ale obrana West Bromwichu odoláva a ešte ju čaká náročný nadstavený čas.

89
    Hostia sa dožadovali ruky v pokutovom území West Bromwichu, ale hlavný rozhodca Moss ukazuje, aby sa pokračovalo v hre.

88
    Werner sa dostal k strele po prihrávke Hudsona-Odoia, ale pohodlný zákrok si pripísal Johnstone.

87
    West Bromwich obetavo bráni a malými krôčikmi sa približuje k vytúženým trom bodom.

86
    Žltú kartu dostáva Andreas Christensen (Chelsea FC).

84
    Nič dôležité zo štandartky sa nestalo a hostia si pripravujú na záverečný tlak, z ktorého chcú streliť vyrovnávajúci gól.

83
    Takticky si Robson-Kanu počkal na faul Jamesa a vybojoval ďalšie cenné sekundy.

82
    Žltú kartu dostáva Darnell Furlong (West Bromwich Albion).

81
    West Bromwich si môže vydýchnuť, keď loptu dokázal po dlhšej dobe dostať na útočnú polovicu.

80
    Hostia hľadajú cestu, ale domáca obrana výborne prehusťuje priestor pred pokutovým územím a odoláva tlaku.

79
    Čas sa pomaly kráti, ale Chelsea stále ešte môže s kúskom šťastia pomýšľať aj na senzačný obrat.

Filip Kosnáč

Góly: 4. Robinson, 25. Robinson, 28. Bartley – 55. Mount, 70. Hudson-Odoi, 90+3. T. Abraham

Karty:   82. Furlong (WBA) – 8. M. Alonso (CHE), 27. R. James (CHE), 86. Christensen (CHE)

West Bromwich Albion: Johnstone – Furlong, Ajayi, Bartley, O'Shea, C. Townsend – Matheus Pereira (90+1. Field), Livermore (C), Sawyers, Diangana (74. Phillips) – Robinson (66. Robson-Kanu).
    Náhradníci: Button – Edwards, Field, R. Harper, Kipré, Phillips, Robson-Kanu.

Chelsea FC: Caballero – R. James, Christensen, Silva (C) (73. Giroud), M. Alonso (46. Azpilicueta) – Kanté, Kovačić (46. Hudson-Odoi) – Havertz, Mount – Werner, T. Abraham.
    Náhradníci: Arrizabalaga – Azpilicueta, Barkley, Giroud, Hudson-Odoi, Jorginho, Tomori.