Augsburg – Dortmund 2:0 (kon.) | Bielefeld – Kolín nad Rýnom 1:0 (kon.) | Leverkusen – Lipsko 1:1 (kon.)
Mainz – Stuttgart 1:4 (kon.) | Mönchengladbach – Union Berlín 1:1 (kon.) | Schalke – Brémy 1:3 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:1 (1:1)
RB Lipsko
Sobota 26.09.2020, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Takže aj do tretice končí vzájomný zápas medzi Leverkusenom a Lipskom výsledkom 1:1. Šláger druhého kola Bundesligy nám ale ponúkol kvalitný futbal s krásnymi gólmi. Do vedenia poslal Lipsko Forsberg, ale za domácich odpovedal Demirbay po zlej rozohrávke Angelina. Leverkusen mal potom dve šance Schicka, ktorému aj neuznali gól pre tesný ofsajd a Wirtz trafil z veľkej príležitosti tyč Gulacsiho brány. Na druhej strane mohol zápas rozhodnúť Hwang alebo Angelino. Bližšie k víťazstvu však asi boli o kúsok domáci, ale Leverkusen aj Lipsko sa musia uspokojiť s jedným bodom. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok soboty! (17:28:43)

90+4

90+4
    Tapsoba dokázal ubrániť Mukieleho a to bola zrejme posledná šanca pre Lipsko v tomto zápase.

90+3
    Leverkusen mohol mať ešte nejakú šancu, ale prihrávka Baileyho na Wirtza išla do zbytočného ofsajdu.

90+2
    Žltú kartu dostáva Tyler Adams (RB Lipsko).

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty, takže to je čas, ktorý majú obe mužstvá ešte zvrátiť výsledok na svoju stranu, zatiaľ to ale vyzerá na remízu.

90
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Lars Bender, prichádza Aleksandar Dragović.

89
    Hwang dostal tvrdý úder od Taha a nakoniec spadol na zem, takže hra je prerušená.

87
    Diaby sa znova nedostal v osobnom súboji cez Upamecana, takže Lipsko môže podržať loptu.

86
    Striedanie v tíme RB Lipsko: z ihriska odchádza Dani Olmo, prichádza Benjamin Henrichs.

85
    Obmedzený počet divákov, ktorý sa nachádza na štadióne ženie domáci Leverkusen za víťazným gólom.

84
    V šprintovom súboji medzi Upamecanom a Diabym bol úspešnejší obranca Lipska.

83
    Šance boli v druhom polčase na oboch stranách, ale tretí gól v zápase zatiaľ stále nepadol.

82
    Angelino teraz mohol napraviť svoju chybu z prvého polčasu, keď dostal prihrávku na hranicu pokutového územia od Nkunkuho, ale jeho krížna strela letela vedľa pravej žrde Hradeckého brány.

81
    Už len niečo viac ako desať minút majú obe mužstvá, aby sa pokúsili prikloniť tri body na svoju stranu.

80
    Znova tesný ofsajd, tento raz sa v ňom ocitol Bailey po centri Amiriho, inak z toho mohla byť veľká šanca.

79
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Karim Bellarabi, prichádza Leon Bailey.

78
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Kerem Demirbay, prichádza Nadiem Amiri.

77
    Tesný ofsajd v ktorom sa ocitol Schick, ktorý dokázal nádhernou technickou strelou prekonať Gulacsiho, ale jeho radosť netrvala dlho.