Turín – Bergamo 2:4 (kon.) | Cagliari – Lazio 0:2 (kon.) | Sampdoria – Benevento 2:3 (kon.)
Inter – Fiorentina 4:3 (kon.)
Inter Miláno
4:3 (1:1)
ACF Fiorentina
cz Sobota 26.09.2020, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 2. kolo
    Máme za sebou parádní zápas, kterému nescházelo vůbec nic.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:10. (22:51:40)

Fotbalisté Interu Milán vítězí po infarktovém závěru nad Fiorentinou 4:3! Ta vedla ještě pár minut před koncem 3:2 i díky skvělému výkonu Francka Ribéryho. Zkušený Francouz byl totiž u všech třech zásahů svého týmu, u otočky z 1:2 na 3:2 si připsal krásné asistence. Po vystřídání hostující opory, které přišlo v 83. minutě, však Nerrazuri vystupňovali závěrečný nápor. V 87. minutě nejprve srovnal po spolupráci Sáncheze s Hakimím Romelu Lukaku a o dvě minuty později zužitkoval Sánchezův centr Danilo D'Ambrosio, který tak strhl vítězství na stranu svěřenců Antonia Conteho. Neskutečný zápas!

90+5

90+4
    Patrick Cutrone se dopustil útočného faulu. To je asi konec nadějí Fialek.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty! Další gól Interu mohl přidat Lukaku, ale včasným výběhem mu v tom zabránil Drągowski.
    89. Danilo D'AMBROSIO - 4:3

89
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Domácí v závěru neskutečně obracejí vývoj zápasu! Po rohu nakrátko se dostal k balónu Alexis Sánchez. Ten odcentroval téměř od brankové čáry na zadní tyč, kde DANILO D'AMBROSIO přetlačil bránícího Vlahoviće a hlavou poslal míč do sítě.
    87. Romelu LUKAKU - 3:3

87
    Domácí se radovali z vyrovnání, ale poté to chvíli vypadalo, že gól platit nebude! Alexis Sánchez poslal míč na pravou stranu šestnáctky, kam si naběhl Achraf Hakimí. Ten našel z první ROMELUA LUKAKA, který se nemýlil, ovšem pomezní mával Hakimího ofsajd. Po chvilce dohadů však gól platí – 3:3.

86
    Centr Kolarova sebrala obrana Fialek a hosté dokonce zakládají rychlý protiútok.

84
    Franck Ribéry sklidil při odchodu ze hřiště aplaus od hrstky fanoušků Interu, kteří byli na utkání vpuštěni.

83
    Výborně hrající Franck Ribéry má pro dnešek odpracováno. Nahrazuje ho Patrick Cutrone.

82
    Z levé strany centroval Alexis Sánchez. Míč se snažil zasáhnout Arturo Vidal, brankáře Fiorentiny ale neohrozil.

81
    Franck Ribéry připravil další šanci pro své spoluhráče. Po jeho nahrávce střílel z hranice šestnáctky Dušan Vlahović, který zamířil vedle pravé tyče.

80
    Achraf Hakimí odcentroval z pravé strany. Našel jen hlavu hostujícího Milenkoviće.

78
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Alexis Sánchez.

77
    Stefano Sensi se dostal ke střele z již ostrého úhlu. Drągowski byl opět na místě.

76
    Do konce řádné hrací doby zbývá čtvrthodina. Ta by mohla být pro hosty ještě hodně složitá.

Martin Augustin

Góly: 45+2. Lautaro Martínez (Barella), 52. Ceccherini (vla.), 87. R. Lukaku (Hakimí), 89. D'Ambrosio (Alexis Sánchez) – 3. Bonaventura (Kouamé), 57. Castrovilli (Ribéry), 63. Chiesa (Ribéry)

Karty:   7. Barella (INM) – 32. Ceccherini (FIO)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:10.
    Inter Miláno: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Bastoni, Kolarov – Perišić (78. Alexis Sánchez), Barella (75. Nainggolan), Brozović (75. Arturo Vidal), Eriksen (64. Sensi), Young (65. Hakimí) – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
    Náhradníci: I. Radu – Pirola, Gagliardini, Alexis Sánchez, Hakimí, Arturo Vidal, Škriniar, Ranocchia, Nainggolan, Sensi, Dalbert, Pinamonti.

ACF Fiorentina: Drągowski – Milenković, Ceccherini, M. Cáceres – Chiesa, Bonaventura (61. Valero), S. Amrabat, Castrovilli, Biraghi – Ribéry (C) (83. Cutrone), Kouamé (61. Vlahović).
    Náhradníci: Terracciano – Lirola, Cutrone, Saponara, Duncan, Igor, Montiel, Dalle Mura, Venuti, Valero, Vlahović, Pezzella.

Rozhodca: Calvarese – Fiorito, Liberti