Petržalka – Šamorín 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Bardejov 1:2 (kon.) | Žilina B – Poprad 0:0 (odl.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:2 (1:0)
Partizán Bardejov
Nedeľa 27.09.2020, 10:30 • ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - hlavné ihrisko • MONACObet liga • 10. kolo

V druhom polčase na Pasienkoch sa podarilo Bardejovo otočiť výsledok vo svoj prospech, keď hlavnou hviezdou hostí sa stal striedajúci Lukáč, ktorý strelil oba góly a Bardejov tak po dlhšej dobe získava všetky tri body. Rezerva Slovana tak opäť vychádza bodovo naprádzno, do 74. minúty to však vyzeralo ešte nádejne.

Ďakujem za vašu pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu! (12:21:59)

90+2

90+1
    Žltú kartu dostáva Švec (Partizán Bardejov).

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 2 minúty!

90
    Na centrovanú loptu do pokutového územia hostí reagoval Stachura, ale jeho hlavička smeruje vysoko nad bránu súpera.

89
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Brigant, prichádza Santos.

88
    Rohový kop Bardejov bez problémov ubránil a hostia držia loptu na svojich kopačkách.

87
    Po priamom kope domácich zakončoval v pokutovom území Lieskovský, jeho pokus bol tečovaný a Slovan získava ešte rohový kop.

86
    Slovan to však ešte nevzdáva, ale defenzíva súpera pracuje úspešne. Uvidíme, či ešte príde nejaký zaujímavý moment.

85
    Bardejov sa pomaly približuje k zisku troch bodov. Hosťom sa už dlhšiu dobu nepodarilo vyhrať, Slovan zrejme opäť vínde bodovo naprázdno.

84
    Domáci Laczkó sa tlačil v pokutovom území do zakončenia, čo sa mu však nepdoarilo a nasledovať bude len odkop od bardejovskej brány.

83
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Habodasz, prichádza Giesser.

82
    Bardejov je momentálne na lopte, nikam sa neponáhľa a snaží sa hru držať čo najďalej od svojej brány.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Z oboch strán to však ešte bude veľký boj.

80
    Razom sa to celé otočilo, domáci Slovan prehráva o jeden gól a zďaľuje sa mu vidina prvého bodového zápasu v novej sezóne.

79
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Sopóci.

78
    Bardejov dal gól!
    Hostia otáčajú stav stretnutia vo svoj prospech! Maťas bol znov aktívny v pokutovom území, presným prízemným centrom pred bránu našiel MARKA LUKÁČA a striedajúci hráč dáva aj svoj druhý gól v tomto zápase – 1:2!

77
    Začína sa tak v tomto zápase od 74. minúty odznova. Uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej, zatiaľ by si oba celky body podelili.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím Partizán Bardejov. Viac informácií tu.

Góly: 10. Lavrinčík – 74. Lukáč, 78. Lukáč

Karty:   68. Majling (SBB) – 90+1. Švec (BAR)

ŠK Slovan Bratislava U21: Ružinský – Valentín, Laczkó, Apau, Majling, Habodasz, Rigo (C), Lavrinčík, Jackuliak, Haramia, Strelec
    Náhradníci: Rybár – Giesser, Lieskovský, Baláž, Sopóci, Orság, Matoš

Partizán Bardejov: Čikoš-Pavličko (C) – Keresteš, Tatar, Švec, Brigant, Horváth, Jarzebek, Dzurík, Mikolaj, Stachura, Serečin
    Náhradníci: Dlugoš – Maťas, Santos, Selimi, Lukáč

Rozhodca: Miroslav Holas – Anton Hrenák, Tomáš Tůma – Patrik Papuča