Valladolid – Eibar 1:2 (kon.) | Atlético Madrid – Villarreal 0:0 (kon.) | Sociedad – Getafe 3:0 (kon.)
Elche – Huesca 0:0 (kon.) | Valencia – Real Betis 0:2 (kon.)
Atlético Madrid
0:0 (0:0)
Villarreal CF
Sobota 03.10.2020, 16:00 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid) • Španielska LaLiga • 5. kolo

Ani druhý polčas žiadny gól nepriniesol, aj keď to bol zaujímavejší futbal než v tom prvom. Oba tímy si tak po bezgólovej remíze body podelia.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! (17:51:56)

90+3

90+2
    Čoskoro sa skončí aj nadstavený čas. Reálne to už vyzerá ne bezgólovú remízu a deľbu bodov.

90+1
    Plynie nám už nadstavený čas, ale nič zaujímavého to neprináša.

90
    V druhom polčase sa nadstavujú 3 minúty!

89
    Riadny hrací čas tohto zápasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Domáci aktívne napádajú rozohrávku súpera a je na nich vidno, že jeden bod im z toho zápasu nestačí.

87
    Hostia úspešne pokryli aj ďalší útočný výpad domácich a momentálne presúvajú hru ďalej od svojej brány.

86
    Do kombinácie domáceho tímu sa zapája brankár Oblak. Uvidíme, či dnes ešte v tomto zápase uvidíme nejaký zaujímavý moment.

85
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Manu Trigueros, prichádza Takefusa Kubo.

84
    Nepresný center do pokutového územia hosťujúceho celku, Villarreal sa pohodlne ubránil.

83
    Postupne sa v závere zápasu prebúdza Villarreal, ktorý sa snaží takisto ešte niečo zaujímavé smerom dopredu vymyslieť.

82
    Stále môžme konštatovať, že domáci hrajú veľmi aktívne a snažia sa tento zápas rozhodnúť vo svoj prospech.

81
    Atlético začína pridávať na svojej aktivite, ale defenzíva súpera je pozorná. Villarreal je momentálne zatlačený na svojej polovici ihriska.

80
    Približne desať minút zostáva do konca druhého polčasu, niečo sa však bude nadstavovať.

79
    Žltú kartu dostáva Vicente Iborra (Villarreal CF).

78
    Stále sú tu aj nepresnosti na oboch stranách, ktoré vo finálnej fáze zabraňujú strelenie gólu.

77
    Čas sa začína pomaličky krátiť. Aj naďalej je to bez streleného gólu a smeruje to za deľbou bodov.

76
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza João Félix, prichádza Héctor Herrera.