Benátky n/J – Kolín 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 0:1 (kon.) | Kladno – Přerov 3:2 (kon.)
Prostějov – Šumperk 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
HC Zubr Přerov
cz Streda 07.10.2020, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance Liga (CZ) • 2. kolo

Z mé strany je to dnes vše, hezký zbytek dne! (20:27:45)

Začátek třetiny sehráli dobře domácí, když v dobré pozici byl Martin Kehar. Do hry se ale dostali i více hosté a těžili z toho snížení skóre. Po vyhraném buly se k puku dostal Darek Hejcman, který upravil skóre na 3:2. V posledních minutách utkání měli hosté veliký tlak, když si zahráli přesilovou hru šest proti čtyřem. Gól už ovšem nepadl a tak Rytíři tento zápas vyhráli těsně 3:2.

59:46
    Košarišťan chytá další střelu hostů.

59:16
    Hráč Přerova zpoza branky zkusil nahodit puk ke hráčům před brankou. Košarišťan přerušuje hru.

58:31
    Přerov má možnost vyrovnat skóre, necelé dvě minuty před koncem utkání si zahraje přesilovou hru. A Kacetl zůstává na střídačce.

58:31
    Oddechový čas pro hosty.

58:31
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Adam Kubík – 2 min., podrážení).

57:19
    Bílek obětavě zastavil střelu Přerovských a s bolestmi se odbelhal na střídačku.

56:15
    Ryšavý z otočky zkoušel zaskočit Košarišťana, ten ale puk viděl a odpálil ho do bezpečí.

54:57
    Račuk zachytil špatnou přihrávku Přerovských, obkroužil bránu, ale nedokázal puk dostat až za záda Kacetla.

53:38
    Hosté si jdou za vyrovnávacím gólem, usadili se v útočném pásmu a snaží se překvapit Košarišťana.

52:53
    Hosté se dokázali ubránit a hraje se opět ve vyrovnaném počtu hráčů.

51:40
    Domácí se nemůžou usadit v útočném pásmu.

50:53
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., vysoká hůl).

49:35
    Číp z otočky pěkně vystřelil na kladenského gólmana, ten byl ale připraven a puk se odrazil do bezpečí.

48:52
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Zachary Frye – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., hrubost).
    47:47 Darek HEJCMAN - 3:2

47:47
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov vyhrál buly a odražený puk od kladenského hráče zachytil DAREK HEJCMAN, který snižuje na 3:2. Asistence: Robert Černý, Jan Süss.

Anna Ardonová

Góly a asistencie: 5. Frye (Račuk, Hlava), 36. Pitule (Guman, Račuk), 39. Pitule (Guman, L. Doudera) – 25. Kubeš (Dostálek), 48. Hejcman (R. Černý, Süss)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Novotný (A)) – Kehar (A), Zelingr, Frye, L. Doudera, Mikliš, Ticháček, Štochl – Kubík, Plekanec (C), Melka – Hlava, Filip, Račuk (A) – Bílek, Pitule, Guman – Hajný, Šapovaliv, Š. Bláha.
    HC Zubr Přerov: Kacetl (Holík) – R. Černý, F. Král, Zbořil (A), Kubeš, Kučeřík, Krisl, Dřímal – T. Doležal (C), Pšurný (A), Dostálek – Hrabal, Hejcman, Číp – Svoboda, F. Dvořák, Süss – Hajšman, Indrák, Ryšavý.

Rozhodca: Doležal, Pilný – Zídek, Měkýš