Everton – Liverpool 2:2 (kon.) | Chelsea – Southampton 3:3 (kon.) | Manchester City – Arsenal 1:0 (kon.)
Newcastle – Manchester United 1:4 (kon.)
Chelsea FC
3:3 (2:1)
Southampton FC
Sobota 17.10.2020, 16:00 • Stamford Bridge, Londýn • Anglická Premier League • 5. kolo

Ďalšia zbytočná strata bodov pre Chelsea. Hostia dokázali v druhom polčase zlepšiť svoju hru a dvakrát dotiahnuť stratu na súpera. Hrdinom zápasu sa stal Jannik Vestergaard, ktorý v nadstavenom čase vyrovnal na konečných 3:3. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu! (17:55:55)

90+5

90+4
    Lopta letí na Kepu a ten boxuje ďaleko od svojej brány!

90+3
    Danny Ings sa takmer dostal do zakončenia a hostia budú zahrávať rohový kop!
    90+2. Jannik Vestergaard (SOT) - 3:3

90+2
    Southampton dal gól! Gól strelil JANNIK VESTERGAARD.
    Center do vápna odvrátil Kurt Zouma, ale z hranice veľkého vápna vypálil Theo Walcott. Jeho koníček len jemne pohladil hlavou Jannik Vestergaard a lopta končí v sieti! Tak hosťom sa predsa len podarilo vyrovnať stav stretnutia v samom závere!

90+1
    Po faule na domácej strane budú hostia zahrávať štandardnú situáciu.

90
    Hrať sa bude ešte štyri minúty!

89
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Timo Werner, prichádza Tammy Abraham.

88
    Bežia nám posledné minúty zápasu a vyzerá to tak, že Chelsea ubráni tesné vedenie.

87
    Oba tímy striedali a na ihrisku máme hneď troch nových hráčov.

86
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Che Adams, prichádza Shane Long.
    Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Oriol Romeu, prichádza Ibrahima Diallo.
    Striedanie v tíme Chelsea FC: z ihriska odchádza Christian Pulisic, prichádza Reece James.

85
    Chelsea kombinuje na polovici súpera a zbiera tak potrebný čas. Hrá sa ďaleko od Kepovej brány, čo sa určite páči aj Frankovi Lampardovi.

84
    Žltú kartu dostáva Oriol Romeu (Southampton FC).

83
    N'Golo Kanté sa dostal k lopte v strede poľa a jeho súper ho jednoducho musel faulovať.
    82.

82
    Hostia by si za druhý polčas určite vyrovnávajú gól zaslúžili. Uvidíme, či sa im ho podarí streliť v posledných minútach zápasu.

81
    Danny Ings si v šestnástke odskočil od súpera, dostal skvelú prihrávku a tvrdo vystrelil! Kepa si však postrážil bližšiu tyč a podržal svoje mužstvo.

Filip Sabo

Góly: 15. Werner, 28. Werner, 59. Havertz – 43. Ings, 57. Adams, 90+2. Vestergaard

Karty:   48. Chilwell (CHE) – 84. Romeu (SOT)

Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta (C), Christensen, K. Zouma, Chilwell – Kanté, Jorginho – Pulisic (86. R. James), Havertz, Mount (72. Zijach) – Werner (89. T. Abraham).
    Náhradníci: Caballero – Tomori, R. James, T. Abraham, Zijach, Giroud, Hudson-Odoi.

Southampton FC: A. McCarthy – Walker-Peters, Bednarek, Vestergaard, Bertrand – Walcott, Ward-Prowse (C), Romeu (86. Diallo), Redmond (78. Tella) – Adams (86. S. Long), Ings.
    Náhradníci: Forster – Valery, J. Stephens, Diallo, Tella, S. Long, Obafemi.

Rozhodca: Robert Jones – Darren Cann, Mark Scholes

Diváci: bez divákov