Zlaté Moravce – Nitra 3:1 (kon.) | Michalovce – Dunajská Streda 2:4 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 3:0 (kon.)
Senica – Ružomberok 1:2 (kon.) | Trenčín – Pohronie 1:1 (kon.)
AS Trenčín
1:1 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 17.10.2020, 17:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 10. kolo

V druhom polčase padol rovnako iba jeden presný zásah. V 58. minúte vyrovnal za hostí Wier a tak stanovil konečný výsledok na 1:1! Až tak pohľadné stretnutie sme dnes v Žiline nevideli, v prvom polčase bol aktívnejší Trenčín, ale v druhom polčase to už bolo vyrovnané. Súboj tabuľkových susedov tak víťaza nemá, oba celky získavajú po jednom bode.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok sobotného večera! (18:53:40)

Držanie lopty: 51 % : 49 %.
    Strely na bránku: 3:5. Strely mimo: 1:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 25:19.

90+5

90+4
    Čoskoro uplynie aj nadstavený čas. Už to tak vyzerá, že sa v tomto zápase, ktorý sa hrá v Žiline, budú body deliť.

90+3
    Trenčín zahrával ďalší priamy kop, ale hostia sa úspešne ubránili a momentálne majú loptu na svojich kopačkách.

90+2
    Predsa len sa ešte oba celky snažia hrať aktívne smerom dopredu, príliž však už radšej neriskujú. Nebol by už potom čas a priestor na nápravu.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    V závere riadnej hracej doby zahrával Trenčín priamy kop zo zaujímavej pozície. Po Tučného centrovanej lopte sa do hlavičky dostal Pirinen, ale Šemrinec bol na mieste a jeho pokus zneškodnil.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Hostia zahrávali priamy kop na útočnej polovici, Mazanov center našiel len obrancov súpera. Trenčín sa však ešte musí brániť.

87
    Pohronie nebezpečne zakombinovalo pred pokutovým územím súpera, ale k ničomu zaujímavému sa už hostia nedostali.

86
    Momentálne je pri lopte Trenčín, ale má problémy s prechodom na útočnú polovicu. No uvidíme, čo nám ponúkne samotný záver tohto zápasu.

85
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Bon-Fils Caleb Bimenyimana, prichádza Kojo Matić.

85
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Michal Obročník, prichádza Peter Chríbik.

84
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Jakub Kadák, prichádza Milan Corryn.

84
    Bimenyimana musel opustiť ihrisko na nostítkach. Zatiaľ je za postranou čiarou ošetrovaný, zrejme a tak už do hry nevráti.

83
    Na ihrisku zostal ležať Bimenyimana, ktorý musí byť v tomto zápase už druhýkrát ošetrený. Hra je tak prerušená, čo sa Trenčínu moc nepáči.

82
    Hostia založili rýchly brejk, ale nič z neho nevyťažili, keďže Fadera poslal nepresnú prihrávku a lopta končí za postranou čiarou.

81
    Jenčo vyboxoval točený center pred jeho bránu, tlak Trenčína ešte trvá. Pohronie sa snaží vysoko dostupovať rozohrávku súpera.