Štrasburg – Lyon 2:3 (kon.) | Angers – Metz 1:1 (kon.) | Monaco – Montpellier 1:1 (kon.)
Nantes – Brest 3:1 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 1:3 (kon.) | Lille – RC Lens 4:0 (kon.)
koniec
AS Saint-Étienne
1:3 (0:2)
OGC Nice
cz Nedeľa 18.10.2020, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo
Predzápasové kurzy
     
    83
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Amine Gouiri, přichází Dan Ndoye.
     
    82
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Danilo.
     
    79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Adil Aouchiche, přichází Bilal Benkhedim.
     
    72
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Khéphren Thuram, přichází Myziane Maolida.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Maxence Rivera.
     
    57
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Zaydou Youssouf, přichází Lucas Douath.
     
    46
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Jean-Philippe Krasso, přichází Denis Bouanga.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Saidou Sow, přichází Miguel Trauco.

    David Suchý

    Góly: 57. Aouchiche (Hamouma) – 8. Lees-Melou, 30. Gouiri, 90+1. Maolida (Ndoye)

    Karty:   72. Moukoudi (SET) – 49. Kamara (NIC), 58. N'Soki (NIC), 67. Benítez (NIC), 68. Lotomba (NIC), 73. Bambu (NIC)


    Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.
    AS Saint-Étienne: Moulin – P. Retsos, Moukoudi, Sow (46. Trauco) – Sissoko, M. Camara, Monnet-Paquet (72. Rivera), Aouchiche (79. Benkhedim), Youssouf (57. Douath) – Hamouma (C), Krasso (46. Bouanga).
    Náhradníci: Bajič – Benkhedim, Bouanga, Douath, Rivera, Moueffek, Tormin, Trauco, Tshibuabua.

    OGC Nice: Benítez – Bambu, Dante (C), N'Soki – Lotomba, Schneiderlin, Thuram (72. Maolida), Kamara – Lees-Melou, Rony Lopes (82. Danilo) – Gouiri (83. Ndoye).
    Náhradníci: Cardinale – Búdawí, Danilo, Daniliuc, Maolida, Pelmard, Trouillet, Ndoye, Pionnier.

    Rozhodca: Delerue – Jouannaud, Mouysset