Čeljabinsk – Nižnekamsk 6:3 (kon.) | CSKA Moskva – D. Moskva 2:1 (kon.) | Čerepovec – Jekaterinburg 2:1 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí početní výhodu přetavují ve druhý gól a necelých pět minut před koncem moskevského derby odskakují do vedení! Okulov najel na kruh a následně poslal puk do mezikruží volnému BOGDANU KISELEVIČOVI, na jehož zakončení Bočarov nestihl zareagovat – 2:1! Asistence: Konstantin Okulov.
    36:24 Vadim ŠIPAČOV - 1:1

36:24
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    CSKA teď musí hodně litovat, že se mu nepodařilo nedávnou početní výhodu přetavit v gól – jen krátce po jejím konci je totiž v moskevské hale vyrovnáno! Šaryčenkov nyní nezvládl včas zareagovat na prudkou ránu z mezikruží, která nesla rukopis VADIMA ŠIPAČOVA – 1:1! Asistence: Michail Grigorjev.
    15:49 Sergej ANDRONOV - 1:0

15:49
    Domácí využívají hrubky hostující obrany a na konci šestnácté minuty zničehonic otevírají skóre! Soupeřovu šikmou rozehrávku od mantinelu ve středním pásmu zachytil hbitý Karnauchov, který vyrazil dopředu a následně puk poslal za sebe SERGEJI ANDRONOVOVI. Ten Bočarova překvapil pozemním zakončením k levé tyči – 1:0! Asistence: Pavel Karnauchov.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 16. Andronov (P. Karnauchov), 56. Kiselevič (Okulov) – 37. Šipačov (Grigorjev)

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – M. Robinson (A), Rykov, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič, Ar. Sergejev, Naumenkov – Slepyšev (A), M. Kempe, Goldobin – Okulov, Šalunov, Mamin – Andronov (C), P. Karnauchov, Loktionov – Korosteljov, Mingačjov, Svetlakov – Sorkin.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), An. Sergejev, Grigorjev, J. Zajcev, Volkov – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – Pulkkinen, O. Lindberg, Tarasov – Jefremov, Pankratov, V. Kuljomin (A) – Igumnov, Kruglov, Muranov – Bryzgalov.

Rozhodca: Akuzovskij, Belov – Ivanov, Černyšjov.

Diváci: 2 395