Trnava – Trenčín 2:0 (kon.) | Ružomberok – Žilina 2:1 (kon.) | Pohronie – Senica 1:2 (kon.)
Nitra – Michalovce 1:1 (kon.) | Sereď – Zlaté Moravce 1:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:2 (1:0)
FK Senica
Sobota 24.10.2020, 17:00 • Štadión Žiar nad Hronom • Niké liga • 11. kolo

S konštatovaním, že v 11. kole Fortuna ligy podľahol FK Pohronie na domácom trávniku FK Senica 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok sobotného večera. Dočítania priatelia. (18:52:34)

90+4

90+4
    Weirovi však center vôbec nevyšiel a je koniec.

90+4
    V samom závere ešte jeden rohový kop domácich, zahrá ho James Weir.

90+4
    Domáci to skúsili dlhým centrom, ten ale končí v rukách Fryštáka.

90+3
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Oskar Fotr, prichádza Peter Moses Eneji.

90+3
    Čas už tentoraz hrá v prospech hostí zo Senice, domáci sú veľmi nervózni a navyše hrajú bez vylúčeného Jacka.

90+2
    V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne štyri minúty, dve už sú za nami.

90+2
    Priamy kop domácich zahral James Weir, ale jeho center bol príliš dlhý a končí za čiarou.

90+1
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Dávid Gallovič, prichádza Daniel Filip Mašulovič.

90
    Faul v strede poľa, dopredu pôjdu domáci futbalisti.
    90. Richard Župa (POH), Tomáš Fryšták (SEN)

90
    Obrovská šanca domácich, no strelu Richarda Župu skvele vyrazil pozorný Tomáš Fryšták v bránke Senice!

89
    Žltú kartu dostáva Edmund Addo (FK Senica).

88
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Patrik Jacko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

87
    Edmund Addo faulovaný v strede poľa, dopredu tak pôjdu hostia zo Senice.

86
    Domáci futbalisti už útočia z posledných síl.

85
    Na hrote Pohronia po striedaní operuje Alieu Fadera, ale vôbec sa mu nedarí.

84
    Seničania sa snažia držať loptu čo najďalej od svojej bránky a zatiaľ sa im to vcelku darí.