Teplice – Sparta Praha 0:1 (kon.) | Slavia – Brno 1:1 (kon.)
SK Slavia Praha
1:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
cz Nedeľa 29.11.2020, 18:30 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • Česká FORTUNA:LIGA • 9. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou. (20:30:49)

Utkání je za námi. Brněnští pozorně bránili a nakonec dokázali vytěžit z minima maximum. Slavia šla sice do vedení, jenže hosté dokázali vyrovnat ze svého jediného rohového kopu, díky čemuž si z Edenu odvážejí opravdu nečekaný bod.

Držení míče: 76 % : 24 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:20.

90+3

90+2
    Hraje se na polovině Slavie, u míče jsou Moravané, kteří se pokoušejí především šetřit čas.

90+1
    Dlouhý míč propadl až k brněnskému gólmanovi, který ho ukryl do rukavic a chystá se rozehrávat.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Sešívaní se pokoušejí vzít si vedení zpět. Ze dvou po sobě jdoucích rohů Pražané nedokázali udeřit.

88
    Brno právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Brno ve druhé půli nemělo skoro nic, přesto vyrovnává. Hosté se prosadili ze svého prvního rohového kopu v zápase. Centr od rohového praporku byl prodloužen na zadní tyč, kde míč z první do sítě uklidil JAKUB ŠURAL.

87
    Zčistajasna mohlo být vyrovnáno! Středem hřiště propadl dlouhý pas až ke Štěpanovskému, jehož dělovku skvělým zákrokem vyrazil Kolář na rohový kop.

86
    Brno po delší době zaútočilo. Několik pasů před šestnáctkou domácích nevedlo ke střeleckému pokusu.

85
    Žlutou kartu dostává Damián Bariš (FC Zbrojovka Brno).

84
    Oba celky v posledních minutách předvedly několik nepřesností, stále ale můžeme tvrdit, že slávisti závěr utkání kontrolují.

83
    Olayinka se rozhodl na pravé straně pro kličku do středu a následný centr. Šlo ale o nepřesný pas a hrát tak po delší době mohou Moravané.

82
    Sima výborným vzdušným balonem našel Tecla, který se ocitl na malém vápně, jenže balon mu odskočil od nohy do zámezí.

81
    Domácí nadále kontrolují hru. Sledujeme zdlouhavou slávistickou kombinaci na půli soupeře.

80
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Petar Musa, přichází Stanislav Tecl.