Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Karviná – Zlín 0:2 (kon.) | Slovácko – Opava 3:1 (kon.)
Č. Budějovice – Plzeň 0:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:0 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 28.11.2020, 18:30 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • Česká FORTUNA:LIGA • 9. kolo

Ani v druhom polčase žiadny gól nepadol, dokonca v ňom ani jeden z celkov nemal vyloženú gólovú šancu. Plzeň sa tak naďalej trápi, nedala gól v druhom zápase po sebe a z Českých Budějovíc si odnáša len jeden bod. Domáci sú zrejme spokojní, s ťažkým súperom dokázali doma bodovať a gól neinkasovali.

Ďakujem za vašu pozornosť a želám ešte pekný zvyšok sobotného večera. (20:23:53)

90+5

90+4
    Viktoria Plzeň zahrávala ešte jeden rohový kop, ale ten domáci ubránili a to je z tohto zápasu všetko.

90+3
    Už to teda naozaj vyzrá na deľbu bodov po bezgólovej remíze. Maximálne ešte uvidíme po jednom útočnom výpade z oboch strán.

90+1
    Žltú kartu dostáva Jakub Brabec (FC Viktoria Plzeň).

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o prípadnom nadstavenom čase.

89
    Striedanie v tíme SK Dynamo Č. Budějovice: z ihriska odchádza Filip Havelka, prichádza Lukáš Havel.

88
    Káčerov center našiel hlavu Beauguela, ale ten si pomohol faulom a tak jeho gólová hlavička nemôže byť uznaná.

87
    Skovajsa fauloval a hostia získavajú priamy kop z celkom zaujímavej pozície. Plzeň tak má ešte šancu zahroziť, hráči sa dohadujú, ako priamy kop realizujú.

86
    Sme už v samom záver tohto zápasu. Stále to teda vyzerá ne deľbu bodov po bezgólovej remíze.

85
    Striedanie v tíme SK Dynamo Č. Budějovice: z ihriska odchádza Mick Van Buren, prichádza Lukáš Jánošík.

84
    Hosťujúci celok zahrával rohový kop, ale domáca defenzíva sa mala na pozore a dostáva loptu do bezpečia.

83
    Tlak hostí ešte pokračoval ďalej, ale nasledovať bude len odkop od Vorelovej brány.

82
    Plzeň kombinuje pred šestnástkou súpera, ale domáca defenzíva dostáva všetky nebezpečné lopty preč.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Dočkáme sa v ňom napokon presného zásahu?

80
    V druhom polčase ešte nebola ani jedna vyložená gólová šanci na žiadnej strane. Čas sa začína krátiť, zatiaľ to vyzerá na bezgólovú remízu.

79
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Zdeněk Ondrášek, prichádza Jean-David Beauguel.