Crotone – Bergamo 1:2 (kon.) | Inter – Parma 2:2 (kon.) | Bologna – Cagliari 3:2 (kon.)
Inter Miláno
2:2 (0:0)
FC Parma
cz Sobota 31.10.2020, 18:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 6. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou. (20:03:12)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:1. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:7.

Je dobojováno. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se nakonec dočkali čtyř gólů. Nejprve se hned na začátku dostali do vedení hosté, nakonec pak měli náskok o dva góly. Na to ale domácí zareagovali a brzy snížili. V nastavené druhé minutě pak zakončil hlavou Perišić a vybojoval tak pro svůj tým alespoň jeden bod.

90+5

90+4
    Arturo Vidal zblízka zakončil, ale mimo tři tyče hostů. Následuje odkop od branky Parmy a zápas patrně definitivně končí.

90+4
    Domácí tak zřejmě vybojují bod, i když to vypadalo, že přijdou o všechny tři. Nyní jsou na polovině hostů a ještě to zkusí před Sepem.
    90+2. Ivan PERIŠIĆ - 2:2

90+2
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Aleksandar Kolarov zahrál volný přímý kop z levé strany, v pokutovém území si na nadýchaný centr naskočil hlavou IVAN PERIŠIĆ a rozvlnil síť za Sepeho zády – 2:2. Asistence: Aleksandar Kolarov.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

89
    Arturo Vidal poslal k zadní tyči pěkný centr, který chtěl zužitkovat Ivan Perišić, ale nakonec z toho nebylo nic. Hosté tak opět berou balon a poté se budou snažit držet ho co nejdéle daleko od své branky.

88
    Do ofsajdové pozice se dostali hráči Interu a u míče tak budou zase hosté, kteří půjdou hned na druhou stranu.

86
    Hosté se nikam neženou, snaží se bránit své těsné vedení, které by bylo na hřiště favorita z Interu Milán rozhodně velkým úspěchem.

85
    Marcelo Brozović zahrál další rohový kop pro Milán, ale jeho centr do vápna nikdo nedokázal usměrnit za záda Luigiho Sepeho. Nicméně stále domácí hrozí před soupeřovou brankou.

84
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Alberto Grassi, přichází Gastón Brugman.

84
    Nebylo z toho nic a hned po tom, co Inter převzal míč do své moci, otáčí hru na opačnou stranu.

83
    Hosté vybojovali další rohový kop. Uvidíme, zda po této standardní situaci ohrozí Handanovičovu branku.

82
    Aleksandar Kolarov vystřelil z větší dálky, následně pak ještě po zisku míče střílel Arturo Vidal, ale jeho dělovka skončila jen nad brankou Luigiho Sepeho.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu.

Vendula Zdražilová

Góly: 64. Brozović (Barella), 90+2. Perišić (Kolarov) – 46. Gervinho (Hernani), 62. Gervinho (Inglese)

Karty:   67. Ranocchia (INM) – 23. Hernani (PRM)

Inter Miláno: Handanovič (C) – de Vrij, Ranocchia, Kolarov – Hakimí (78. Young), Barella (78. Nainggolan), Gagliardini (58. Arturo Vidal), Darmian (68. Pinamonti) – Eriksen (58. Brozović) – Lautaro Martínez, Perišić.
    Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Bastoni, Brozović, Carboni, D'Ambrosio, Moretti, Nainggolan, Pinamonti, Satriano, Arturo Vidal, Young.

FC Parma: Sepe – Grassi (84. Brugman), Iacoponi (C), Gagliolo, Gi. Pezzella – Hernani, Balogh, Kurtić (74. Sohm) – Kucka – Cornelius (46. Inglese), Gervinho (74. Cyprien).
    Náhradníci: F. Rinaldi, Türk – Adorante, Brugman, Cyprien, Inglese, Karamoh, Sohm, Sprocati, Valenti.

Rozhodca: Pairetto – Passeri, Liberti