Real Betis – Elche 3:1 (kon.) | Vigo – Sociedad 1:4 (kon.) | Granada – Levante 1:1 (kon.)

Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    Odkop Blanca dopadol presne na hlavu súpera na polovici ihriska a to zapríčinilo celú situáciu, na ktorej konci bol WILLIAN JOSÉ, ten posielal loptu do prázdnej brány.

79
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza David Silva, prichádza Roberto López.

78
    Žltú kartu dostáva Robin Le Normand (Real Sociedad San Sebastian).

77
    Celta Vigo dalo gól!
    IAGO ASPAS sa ujal exekúcie penalty. Jeho strela k pravej žrdi slávi úspech a Vigo znižuje na rozdiel dvoch gólov.

66
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Nolito, prichádza Emre Mor.

65
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Ander Barrenetxea, prichádza Aritz Aranbarri.

64
    Žltú kartu dostáva Aihen Muñoz (Real Sociedad San Sebastian).

59
    Žltú kartu dostáva Martín Zubimendi (Real Sociedad San Sebastian).

57
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Fran Beltrán, prichádza Santiago Mina.

54
    Murillo nezvládol situáciu v obrane. Zozadu k nemu priletel Portugués, ktorý vybojoval loptu a pred vybiehajúcim brankárom prihral na WILLIANA JOSÉHO, ktorý už nemal problémy poslať loptu do prázdnej brány.

47
    Žltú kartu dostáva José Fontán (Celta Vigo).

46
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Néstor Araujo, prichádza Joseph Aidoo.

46
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Mikel Oyarzabal, prichádza Cristian Portugués.

46
    Začal sa druhý polčas.

Real Sociedad vyhráva po prvom polčase nad Celtou Vigo 2:0. Skóre otváral v 24. minúte D. Silva, o desať minút neskôr sa presadil Oyarzabal.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Záver prvého polčasu sa nesie v pokojnom duchu, oba celky sa striedajú pri lopte, ale ani jeden z nich sa nedokáže dostať do poriadneho zakončenia.