Bayern – Brémy 1:1 (kon.) | Bielefeld – Leverkusen 1:2 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 3:3 (kon.)
Mönchengladbach – Augsburg 1:1 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Frankfurt – Lipsko 1:1 (kon.)
Hertha – Dortmund 2:5 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:3 (1:2)
VfB Stuttgart
cz Sobota 21.11.2020, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga • 8. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek soboty. (17:27:15)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 8:10. Střely mimo: 5:11. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:18.

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavý zápas mezi Hoffenheimem a Stuttgartem, který nakonec nabídl pět branek. Domácí se v prvním poločase dostali do vedení 1:0, ovšem Stuttgart poté zabral, vstřelil dvě branky a po prvním poločase vedl 2:1. Ve druhém dějství ale zabrali domácí. Hoffenheim se také dvakrát prosadil a rázem vedl 3:2. Když to už vypadalo, že domácí získají všechny body, tak ve čtvrté minutě nastavění vyrovnal Marc-Oliver Kempf. Hoffenheim hrál tedy se Stuttgartem 3:3.

90+6

90+5
    Žlutou kartu dostává Dennis Geiger (TSG 1899 Hoffenheim).

90+4
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    A hostům se to podařilo, je vyrovnáno na 3:3! Ve vápně se k míči dostal střídající MARC-OLIVER KEMPF, který z otočky a s velkou dávkou štěstí dostal míč za brankáře Baumanna!

90+3
    Pět minutek přidal hlavní rozhodčí, takže hosté mají ještě chvíli na vyrovnání.

90+1
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Maximilian Beier.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Marc-Oliver Kempf (VfB Stuttgart).

88
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází João Klauss.

86
    Hostům se nedaří v závěru utkání. Hoffenheim velmi dobře brání a kráčí za hodně důležitými třemi body.

84
    Andrej Kramarić čaroval ve vápně soupeře, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a od své branky bude rozehrávat Kobel.

82
    Na trávníku se nyní nic zajímavého neděje. Hosté se snaží něco udělat s nepříznivým výsledkem, ale nedaří se jim cokoliv vymyslet.

80
    Žlutou kartu dostává Stefan Posch (TSG 1899 Hoffenheim).

78
    Hostům se velice rychle krátí čas. Stuttgart stále prohrává o jednu branku, tak uvidíme, co hosté v závěru utkání vymyslí.

76
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Pascal Stenzel, přichází Philipp Klement.
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Gonzalo Castro, přichází Philipp Förster.
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Mijat Gaćinović.

74
    Z rohu ale nic nebylo, takže hosté i nadále prohrávají o jednu branku.

73
    Hosté se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali rohový kop.

Jakub Kopřiva

Góly: 17. Baumgartner, 48. R. Sessegnon, 71. Kramarić (pen.) – 18. N. González (Endo), 29. Wamangituka, 90+4. Kempf

Karty:   5. R. Sessegnon (HOF), 80. S. Posch (HOF), 90+5. Geiger (HOF) – 31. G. Castro (STU), 89. Kempf (STU)

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – S. Posch, Nordtveit, Akpoguma – Grillitsch (76. Gaćinović) – Bebou, Samassékou, Geiger, R. Sessegnon – Kramarić (90+1. Beier), Baumgartner (88. Klauss).
    Náhradníci: Pentke – Bogarde, Beier, Brenet, Gaćinović, John, Nuhu, Klauss.

VfB Stuttgart: Kobel – Stenzel (76. Klement), Anton, Kempf – Wamangituka – Endo, Mangala, Coulibaly (60. Sosa), G. Castro (76. Förster) – Didavi (60. Klimowicz), N. González (34. Kalajdžić).
    Náhradníci: Bredlow – Čurlinov, Förster, Kamiński, Kalajdžić, Klement, Karazor, Sosa, Klimowicz.

Rozhodca: Siebert – Koslowski, Seidel