Pohronie – Trnava 3:3 (kon.) | Sereď – Ružomberok 0:0 (kon.) | Michalovce – Senica 0:1 (kon.)
Žilina – Trenčín 2:0 (kon.) | Nitra – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
3:3 (1:0)
FC Spartak Trnava
Sobota 21.11.2020, 14:00Niké liga • 14. kolo

Po prvom polčase viedli domáci 1:0, v druhom dejstve z toho bola poriadna prestrelka. Trnava otočila na 1:2, Pohronie si vzalo vedenie na svoju stranu, avšak v úplnom závere o deľbe bodov rozhodol Kyriakos Savvidis. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný víkend. (15:51:41)

90+3

90+3
    Žltú kartu dostal jeden z členov lavičky Spartaka Trnava.
    90+3. Kyriakos SAVVIDIS - 3:3

90+3
    Trnava dala gól!
    Spartak získal priamy kop, v šestnástke bol už aj Dobrivoj Rusov. Následne prišiel roh, po ktorom veľmi dlho žongloval s loptou Erik Pačinda. Strela mu nevyšla, avšak KYRIAKOS SAVVIDIS zakončil z voleja a vyrovnáva v úplnom závere.

90+2
    Bon-Fils Caleb Bimenyimana a Martin Bukata sa dlho snažili jeden druhému zobrať loptu, v strede ihriska fauloval domáci hráč.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty. Na ich začiatku predviedol tvrdší zákrok Yusuf Bamidele Isa a potom loptu odkopol. Dosť zázračne sa vyhol žltej karte.

90
    Cédric Badolo získal cenné sekundy na pravom krídle, Ján Vlasko nasmeroval loptu mimo ihriska. Peter Mazan sa s autom nebude ponáhľať.

89
    Cédric Badolo vyslal veľmi dobrú strelu z diaľky, ktorá smerovala k vzdialenejšej žrdi. Dobrivoj Rusov predviedol výborný reflexívny zákrok.

88
    Pohronie zvláda minúty od tretieho streleného gólu veľmi dobre, zatiaľ sa hostia nedostali k záverečnému tlaku ani ničomu nebezpečnému.

86
    Bon-Fils Caleb Bimenyimana si neprebral loptu v strede ihriska, kde sa pošmykol a skončil na trávniku. Sebastian Kóša mal teda uľahčenú robotu.

85
    Cédric Badolo sa na pravom krídle nedostal k centru, ale Pohronie nazbieralo niekoľko desiatok sekúnd, čo je v závere cenné.

84
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Martin Miković, prichádza Erik Pačinda.
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Anthony Izuchukwu, prichádza Sebastian Kóša.

83
    Anthony Izuchukwu potrebuje po jednom zo súbojov ošetrenie, nevyzerá to s ním ideálne. Je možné, že sa bude striedať.

82
    Matúš Turňa sa dostal k hlavičke, ktorá vôbec nebol márna. Brankár Tomáš Jenčo vytiahol veľmi dobrý zákrok.

81
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Yann Yao, prichádza Peter Kolesár.

80
    Žltú kartu dostáva Dobrivoj Rusov (FC Spartak Trnava).
    80. Bon-Fils Caleb Bimenyimana - 3:2

80
    Pohronie dalo gól!
    Lopta končí za čiarou, domáci idú do vedenia. Center bol nasmerovaný na bránku, Dobrivoj Rusov na čiare nezasiahol, pretože tam bola skrumáž, v ktorej sa ako posledný dotkol lopty BON-FILS CALEB BIMENYIMANA. Rusov avizuje faul na svoju osobu, no nepískalo sa.

Matej Kubove

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.

Góly: 17. Weir, 69. Petrák, 80. Bimenyimana – 51. Yao (Saymon), 61. Vlasko, 90+3. Savvidis

Karty:   26. Miković (TRN), 80. Rusov (TRN)

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Jacko, Pavlík, Špiriak – Petrák, Weir, Audino (63. Badolo), Obročník (56. Chríbik), Mazan – Blahút (63. Bimenyimana), Fadera.
    Náhradníci: Dovec – Vondryska, Matić, Badolo, Chríbik, Bangala, Bimenyimana.

FC Spartak Trnava: Rusov – Turňa, Grič, Izuchukwu (84. Kóša), Tsaousis (46. Vlasko) – Savvidis – Saymon, Bukata, Miković (84. Pačinda), Yao (81. Kolesár) – Bamidele Isa.
    Náhradníci: Kamenár – Jónsson, Kóša, Kolesár, Pačinda, Vlasko, Olejník.

Rozhodca: Smolák – Ádám, Roszbeck – Očenáš