Brno – Příbram 1:1 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:0 (kon.) | Sparta Praha – Č. Budějovice 2:4 (kon.)
FC Zlín
1:0 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Nedeľa 22.11.2020, 16:00 • Stadion Letná, Zlín • Česká FORTUNA:LIGA • 8. kolo

V druhom polčase už žiadny gól nepadol a tak Zlín vyhráva 1:0! Viktoria Plzeň nenaplnila úlohu papierového favorita a domov odchádza bez bodu. Aj keď hostia dnes dominovali v držaní lopty, tak ani v prvom a ani v druhom polčase svoje šance, ktorých však bolo málo nevyužili.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera! (17:55:45)

90+5

90+4
    Dostál na hranici pokutového územia chytá loptu a to je už zrejme z tohto zápasu všetko.

90+3
    Hostia zahrávali rohový kop a do pokutového územia išiel aj brankár Hruška. Čas na vyrovnanie sa Plzni už veľmi rýchlo kráti.

90+2
    Striedanie v tíme FC Fastav Zlín: z ihriska odchádza Vachtang Čanturišvili, prichádza Jakub Janetzký.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty!

90+1
    Žltú kartu dostáva Miroslav Káčer (FC Viktoria Plzeň).

90
    Plzeň sa radoval z vyrovnávajúceho gólu, ale kvôli ruke od Beauguela nemohlo zakončenie od Hejdu platiť!

89
    Striedanie v tíme FC Fastav Zlín: z ihriska odchádza Lamin Jawo, prichádza Martins Toutou Mpondo.

88
    Sme už v samotnom závere tohto zápasu. Zlín siaha na tri body a vyzerá to, že sa dočkáme prekvapenia.

87
    Jawo aj naďalej na zemi a už je v opatere lekárov. Domáci tréner môže ešte striedať a zrajme to tak aj urobí.

86
    Hra je prerušná, na ihrisku zostáva ležať domáci Jawo. To sa hosťom pochopiteľne nepáči.

85
    Plzeň je pri lopte, ale hosťom sa nedarí presadiť sa výrzane v útoku. Zlín dostáva všetky nebezpečne vyzerajúce lopty do bezpečia.

84
    Zlín zvláda záverečné minúty tohto stretnutia a v týchto chvíľach nepúšťa súpera do žiadnej vyložnej šance.

83
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Radim Řezník, prichádza Miroslav Káčer.

83
    Striedanie v tíme FC Viktoria Plzeň: z ihriska odchádza Adriel D´Avila Ba Loua, prichádza Jan Kovařík.

82
    Ofsajd zastavil rýchly útočný výpad domáceho tímu.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca tohto stretnutia. Favorit z Plzne aj naďalej prehráva najtesnejším možným rozdielom.

80
    Striedanie v tíme FC Fastav Zlín: z ihriska odchádza Tomáš Poznar, prichádza Youba Dramé.