Nitra – Trenčín | 3:6 (kon.) | | | Detva – Poprad | 3:4 (kon.) | | | B. Bystrica – Zvolen | 1:6 (kon.) |
HC Slovan – Lipt. Mikuláš | 6:2 (kon.) | | | Miškovec – Nové Zámky | 2:3 (po pr.) | | | Michalovce – Košice | 0:1 (1:2 po s.n.) |
Trnava – Vlci Žilina | 3:5 (kon.) | | | SR 18 – Levice | 4:6 (kon.) |
Zlín – K. Vary | 4:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 3:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Litvínov | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Motor ČB – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Třinec – Hradec Králové | 2:1 (kon.) |
Barys – S.Moskva | 2:1 (kon.) | | | Jaroslavľ – Dinamo Minsk | 3:2 (po pr.) | | | Kazaň – Čerepovec | 5:2 (kon.) |
Red Star Kunlun – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Nižnekamsk – Čeljabinsk | 5:3 (kon.) | | | Novgorod – Metallurg Magnitogorsk | 2:4 (kon.) |
Poruba 2011 – Litoměřice | 2:5 (kon.) |
koniec
Kunlun
1:2
(0:2, 1:0, 0:0)
Avangard Omsk
Karel Jedlička
Góly a asistencie:
34. Werek (Shinkaruk, T. Murphy) – 11. Sekáč (Šaripzjanov), 18. Boucher (Zernov, Jakupov)
Rozhodca: Ansons, Gofman – Galimov, Šalagin
Diváci: bez diváků
Nepremenená penalta:
Kunlun:
J. Smith (Šikin) – T. Murphy, Šustr, Sproul, Chelios, Baldajev, Pedan, Starikov, D. Osipov – S. Foo, Nikolišin, P. Foo – Leščenko, Lockhart (C), Toropčenko – Shinkaruk, Werek, Wong – Bondra, Monachov, Bakanov.
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Jemelin, Šaripzjanov, Pokka, Bereglazov, Čudinov, Gotovec, Gončarov – Sekáč, Knight, Chochlačov (C) – Boucher, Zernov, Jakupov – Šumakov, Dedunov, Semionov – Kablukov, A. Potapov, K. Kostin – N. Komarov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Avangard Omsk: Hrubec (Bobkov) – Jemelin, Šaripzjanov, Pokka, Bereglazov, Čudinov, Gotovec, Gončarov – Sekáč, Knight, Chochlačov (C) – Boucher, Zernov, Jakupov – Šumakov, Dedunov, Semionov – Kablukov, A. Potapov, K. Kostin – N. Komarov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ansons, Gofman – Galimov, Šalagin
Diváci: bez diváků
Střely na bránu 23:30 (8:14, 3:7, 12:9)
Vhazování 21:31
Hity 12:16
Čas v útoku 14:21 – 10:01
Vyloučení 4:6
Využití 1:0
Československá stopa:
Andrej Šustr (KUN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:37
Dávid Bondra (KUN) 0+0, čas na ledě 8:54
Šimon Hrubec (OMS) 22 zákroků, úspěšnost 95,7%
Jiří Sekáč (OMS) 1+0, 1 střela, 4 trestné minuty, čas na ledě 18:27 (17:19:00)