Juventus – Bergamo 1:1 (kon.) | CFC Janov – AC Miláno 2:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 1:1 (kon.)
Inter – Neapol 1:0 (kon.) | Parma – Cagliari 0:0 (kon.) | Spezia – Bologna 2:2 (kon.)
Hellas Verona – Sampdoria 1:2 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (1:1)
U.S. Sassuolo Calcio
cz Streda 16.12.2020, 20:45 • Venue Stadio Artemio Franchi, Firenze • Talianska Seria A • 12. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek večera! (22:40:56)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 19:11.

Fiorentina remizovala se Sassuolem 1:1. Toto skóre se urodilo už v prvním poločase. Hosté začali lépe a ve 13. minutě je poslal do vedení Hamed Traorè, kterého vysunul parádním pasem kapitán Berardi. Fiorentina srovnala ve 35. minutě z penalty po faulu Locatelliho na zkušeného Ribéryho. Úspěšným exekutorem byl Dušan Vlahović. Po změně stran se už pálilo jen do břeven. Nejprve jím zatřásl hostující Pedro Obiang. V závěru utkání pak po krásné individuální akci trefil horní tyč rovněž domácí Franck Ribéry.

90+3

90+3
    Zápas dohrávají v útoku hosté. Čas na poslední centr nebo zakončení...

90+2
    Málem šance hostí! Po centru Rogéria z levé strany se zdálo, že na vzdálenější tyči vyplave na hlavičku zcela volný Grégoire Defrel. Balón ale skončil v rukavicích Drągowského.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty!

90
    Hostující Rogério obehrál na levé straně Venutiho. Následně se ale zahnal s míčem za brankovou čáru a tak se bude jen kopat od brány Drągowského.

89
    Zápas zřejmě směřuje k remíze. Nikdo už nechce moc riskovat.

88
    Ofsajd byl odmáván Toljanovi. Rozehrávají domácí.

87
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Borja Valero.

85
    Hostující Domenico Berardi spadl v pokutovém území. Penalta z toho ale nebude.
    83. Ribéry krásně prošel hostující obranou a orazítkoval břevno.

83
    Franck Ribéry jako za mlada! Francouzský fotbalista přebral míč u šestnáctky, prošel mezi trojicí bránících hráčů a jeho rána skončila zřejmě ještě s přispěním konečků prstů brankáře Consigliho na břevně hostující brány!

82
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Francesco Magnanelli.

81
    Začala nám už poslední desetiminutovka řádné hrací doby. Hosté budou vhazovat.

79
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Pedro Obiang, přichází Mehdi Bourabia.
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Filip Djuričić.

79
    Ofsajd byl odmávaný domácímu Giacomovi Bonaventurovi.

78
    Hosté jsou v těchto minutách aktivnější. Caputo přebral míč zády k bráně u malého vápna, nedokázal se však otočit přes Milenkoviće. Následně centroval Toljan na Defrela, který ale fauloval obránce.