Manchester City – Brighton 1:0 (kon.) | Tottenham – Fulham 1:1 (kon.)
Manchester City
1:0 (1:0)
Brighton & Hove Albion
Streda 13.01.2021, 19:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 18. kolo

Manchester City síce naplnil papierové predpoklady, ale Brighton favorita potrápil, ten sa musel "strachovať" až do konca. Rozhodol Phil Foden. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:51:50)

90+3

90+3
    Hostia mali priamy kop, do vápna šiel aj Robert Sánchez. Zakončenie ale neprišlo.
    90+2. Raheem Sterling (MAC)
    90+2. Penalta

90+2
    Raheem Sterling mohol definitívne rozhodnúť, avšak z pokutového kopu prestrelil bránku. Brighton má ešte šancu vyrovnať, ostáva minúta a možno niečo navyše.

90+1
    Raheem Sterling sa na krídle proti dvojici súperovi nepresadil, ale potom Kevin De Bruyne napádal rozohrávku. Dunk poslal zlú malú domov, Robert Sánchez kvôli tomu fauloval belgického záložníka a bude z toho penalta.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

88
    Brighton získal ďalší rohový kop. Center ale prešiel poza bránkovú čiaru, lopta tým pádom opustila ihrisko.

87
    Hostia získali rohový kop. Center na prvú žrď však poľahky odkopol do bezpečia záložník Kevin De Bruyne.

86
    Striedanie v tíme Brighton & Hove Albion FC: z ihriska odchádza Leandro Trossard, prichádza Reda Yousef Khadra.

85
    Kevin De Bruyne prihral na Sterlinga a mimo lopty ho odtlačil Jöel Veltman, ktorý môže byť rád, že nedostal druhú žltú kartu.

83
    Raheem Sterling síce skrotil loptu na krídle, lenže mimo ihriska, a tak bude môcť vhadzovať Jöel Veltman.

82
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Phil Foden, prichádza Raheem Sterling.

80
    Posledných desať minút riadneho hracieho času. Manchester City nemá vyhrané, no Brightonu minútky pomaličky ubúdajú.

78
    Neal Maupay dostal prihrávku medzi stopérov za obranu a mohol mať veľkú šancu, lenže skvelým sklzom zasiahol John Stones.

77
    Žltú kartu dostáva Adam Webster (Brighton & Hove Albion FC).

75
    Pätnásť minút do konca riadneho hracieho času. Tempo trochu opadlo a momentálne sa veľa zaujímavého nedeje.

74
    Brighton sa snaží zatlačiť na bránku súpera, zatiaľ sa mu nedarí vymyslieť nič zaujímavé, pretože "Citizens" sú dobre sformovaní.