Topoľčany – Humenné 2:4 (kon.) | Skalica – Levice 2:3 (0:1 po s.n.) | Martin – Trnava 3:1 (kon.)
Dubnica – Pov. Bystrica 7:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Vlci Žilina 1:5 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
1:5 (1:3, 0:1, 0:1)
DOXXbet Vlci Žilina
Streda 13.01.2021, 18:00 • Stez Aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 19. kolo

Stretnutie sa skončilo rozdielom triedy, po tom čo domáci nezvládli najme úvodnú tretinu a potom sa to už s nimi ťahalo celý zápas. Žilinský Vlci sa nemali kam ponáhľať a pohodlne si pripísali ďalšie 3 body. V poslednej tretine už toho veľa nepredviedli, zápas si ukontrolovali do víťazného konca. Ja sa s Vami lúčim a ďakujem za pozornosť. (20:08:59)

59:41
    Vlci sa oslobodili.

59:03
    Minúta do konca tretej tretiny, Dow vyslal strelu zo stredu od modrej.

58:54
    Vylúčenie v tíme Vlci Žilina (Petráš – 2 min., podrazenie).

57:38
    Puk je za domácim brankárom už niekoľko sekúnd, toto viac vyhovuje Vlkom, ktorí ukrajujú z časomiery a bude sa vylučovať.

57:30
    Melicherčík si pripísal ďalší zákrok a prerušil hru.

56:52
    Fabián sa snažil napádať súpera pri obrannej modrej, no neuspel.

56:31
    Fabiánovi sa nechcelo z ľadu a smrdelo to zlým striedaním, no stihol to.

55:54
    Džugan sa vrátil s pukom ku Melicherčíkovi, hráči striedajú.

55:07
    Ostáva nám 5 minút do konca tretej tretiny, hostia si zápas kontrolujú a vedú zatiaľ neohrozene v pomere 1:5.

54:27
    Puk po strele Chovana lizla brvno, pri Mikolašovi stálo šťastie.

53:32
    Mikolas, len pred seba vyrazil a obranu už puk upratala do bezpečia.

53:04
    Chovan sa snažil roztiahnuť hru na ľavú stranu, zbytočne však domáci zahodili príležitosť prihrávkou navyše.

52:09
    Menšie problémy pri rozohrávke hostí, domáci to však nedokázali využiť.

51:50
    Pasovačka v strednom pásme pri boxe časomeračov, rozhodcovia už hru prerušili.

51:04
    Do Frankovej strely sa ochotne hodila dvojica obrancov a tak sa nič dôležité nestalo.

50:44
    Melicherčík zvládol i toto útočenie z pravej strany, z bezprostrednej blízkosti. Hostí to však mrzieť nemusí.

50:21
    Hostia v plnom počte.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Vartovník (Hvila) – 7. Koyš (Lenďák), 9. Lenďák (Skladaný, Petráš), 20. Markovič (Drtina, Koyš), 34. Urban (Mikulka, Drtina), 47. Markovič (Safaraleev, Cíger)

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík (Šimo) – Dow, Hančák, Fabian, Stovin, Pichnarčík, Matúš Chovan, Petrek, Romaňák – Giľák, Černý, Franko – Olejník, Tyczynski, Rapáč Ri. – Hvila, Vartovník, Džugan – Novák I., Piačka, Matej
    DOXXbet Vlci Žilina: Mikoláš (Romančík) – Malina, Pacalaj, Jaborník, Lenďák, Dubeň, Drtina, Pišoja, Korbáš – Mikula, Urban, Skladaný – Safaralejev, Linet, Cíger – Jurčík, Markovič, Koyš – Petráš Š., Jakubík, Macek

Rozhodca: Jobbágy, Smerek, Wolf, Riš