Štafeta mužov, 4x7,5 km, Oberhof | Vítěz: Francie (kon.) |
Zjazd mužov, Wengen | (zruš.) |
Kvalifikácia HS140, Zakopane | Vítěz: J. Sato (JPN) (kon.) |
Skoky mužov HS106, Val di Fiemme | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh mužov 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Beh mužov 10 km, Val di Fiemme
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Milan Huppert
Konečné pořadí:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 28:56,1 min
2. Ilkka Herola (FIN) +8,4 s
3. Vincenz Geiger (GER) +9,8
4. Fabian Riessle (GER) +10,8
5. Eric Frenzel (GER) +11,2
6. Jörgen Graabak (NOR) +11,8
7. Johannes Lamparter (AUT) +11,9
8. Akito Watabe (JPN) +14,9
9. Lukas Greiderer (AUT) +17,5
10. Jens Luraas Oftebro (NOR) +46,2
11. Manuel Faisst (GER) +1:11,4 min
12. Eero Hirvonen (FIN) +1:18,0
13. Espen Bjørnstad (NOR) +1:22,2
14. Alessandro Pittin (ITA) +1:23,1
15. Thomas Jöbstl (AUT) +1:23,4
16. Martin Fritz (AUT) +1:23,8
17. Mario Seidl (AUT) +1:24,1
18. Andreas Skoglund (NOR) +1:26,6
19. Taylor Fletcher (USA) +1:28,9
20. Jošito Watabe (JPN) +1:34,3
21. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:42,6
22. Rjota Jamamoto (JPN) +1:59,3
23. Lukas Klapfer (AUT) +2:07,6
24. Raffaele Buzzi (ITA) +2:08,8
25. Thomas Rettenegger (AUT) +2:09,8
26. Magnus Krog (NOR) +2:12,9
27. Kristjan Ilves (EST) +2:14,8
28. Jan Vytrval (CZE) +2:16,8
29. Terence Weber (GER) +2:22,9
30. Hideaki Nagai (JPN) +2:23,6
...
37. Tomáš Portyk (CZE) +3:14,2
42. Ondřej Pažout (CZE) +3:46,5
Pořadí po skokanské části:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:40
3. Fabian Riessle (GER) +0:50
4. Johannes Lamparter (AUT) +0:56
5. Rjota Jamamoto (JPN) +1:03
6. Manuel Faisst (GER) +1:06
7. Jošito Watabe (JPN) +1:06
8. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:06
9. Eric Frenzel (GER) +1:10
10. Vincenz Geiger (GER) +1:12
11. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:14
12. Lukas Greiderer (AUT) +1:16
13. Espen Bjørnstad (NOR) +1:18
14. Mario Seidl (AUT) +1:22
14. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:22
16. Kristjan Ilves (EST) +1:25
17. Ilkka Herola (FIN) +1:28
18. Jörgen Graabak (NOR) +1:39
19. Terence Weber (GER) +1:40
20. Lukas Klapfer (AUT) +1:50
21. Thomas Rettenegger (AUT) +1:55
22. Perttu Reponen (FIN) +2:00
23. Gael Blondeau (FRA) +2:02
24. Martin Fritz (AUT) +2:02
25. Niklas Malacinski (USA) +2:11
26. Eero Hirvonen (FIN) +2:12
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
28. Hideaki Nagai (JPN) +2:16
28. Matteo Baud (FRA) +2:16
30. Andreas Skoglund (NOR) +2:16
...
31. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
35. Ondřej Pažout (CZE) +2:34
44. Jan Vytrval (CZE) +2:56
Pořadí světového poháru:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 265
3. Vincenz Geiger (GER) 251
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 236
5. Fabian Riessle (GER) 236
6. Manuel Faisst (GER) 206
7. Eric Frenzel (GER) 198
8. Lukas Greiderer (AUT) 182
9. Akito Watabe (JPN) 176
10. Ilkka Herola (FIN) 116
...
24. Tomáš Portyk (CZE) 43
34. Jan Vytrval (CZE) 13
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 28:56,1 min
2. Ilkka Herola (FIN) +8,4 s
3. Vincenz Geiger (GER) +9,8
4. Fabian Riessle (GER) +10,8
5. Eric Frenzel (GER) +11,2
6. Jörgen Graabak (NOR) +11,8
7. Johannes Lamparter (AUT) +11,9
8. Akito Watabe (JPN) +14,9
9. Lukas Greiderer (AUT) +17,5
10. Jens Luraas Oftebro (NOR) +46,2
11. Manuel Faisst (GER) +1:11,4 min
12. Eero Hirvonen (FIN) +1:18,0
13. Espen Bjørnstad (NOR) +1:22,2
14. Alessandro Pittin (ITA) +1:23,1
15. Thomas Jöbstl (AUT) +1:23,4
16. Martin Fritz (AUT) +1:23,8
17. Mario Seidl (AUT) +1:24,1
18. Andreas Skoglund (NOR) +1:26,6
19. Taylor Fletcher (USA) +1:28,9
20. Jošito Watabe (JPN) +1:34,3
21. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:42,6
22. Rjota Jamamoto (JPN) +1:59,3
23. Lukas Klapfer (AUT) +2:07,6
24. Raffaele Buzzi (ITA) +2:08,8
25. Thomas Rettenegger (AUT) +2:09,8
26. Magnus Krog (NOR) +2:12,9
27. Kristjan Ilves (EST) +2:14,8
28. Jan Vytrval (CZE) +2:16,8
29. Terence Weber (GER) +2:22,9
30. Hideaki Nagai (JPN) +2:23,6
...
37. Tomáš Portyk (CZE) +3:14,2
42. Ondřej Pažout (CZE) +3:46,5
Pořadí po skokanské části:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:40
3. Fabian Riessle (GER) +0:50
4. Johannes Lamparter (AUT) +0:56
5. Rjota Jamamoto (JPN) +1:03
6. Manuel Faisst (GER) +1:06
7. Jošito Watabe (JPN) +1:06
8. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:06
9. Eric Frenzel (GER) +1:10
10. Vincenz Geiger (GER) +1:12
11. Jens Luraas Oftebro (NOR) +1:14
12. Lukas Greiderer (AUT) +1:16
13. Espen Bjørnstad (NOR) +1:18
14. Mario Seidl (AUT) +1:22
14. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:22
16. Kristjan Ilves (EST) +1:25
17. Ilkka Herola (FIN) +1:28
18. Jörgen Graabak (NOR) +1:39
19. Terence Weber (GER) +1:40
20. Lukas Klapfer (AUT) +1:50
21. Thomas Rettenegger (AUT) +1:55
22. Perttu Reponen (FIN) +2:00
23. Gael Blondeau (FRA) +2:02
24. Martin Fritz (AUT) +2:02
25. Niklas Malacinski (USA) +2:11
26. Eero Hirvonen (FIN) +2:12
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
28. Hideaki Nagai (JPN) +2:16
28. Matteo Baud (FRA) +2:16
30. Andreas Skoglund (NOR) +2:16
...
31. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
35. Ondřej Pažout (CZE) +2:34
44. Jan Vytrval (CZE) +2:56
Pořadí světového poháru:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 360 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 265
3. Vincenz Geiger (GER) 251
4. Jens Luraas Oftebro (NOR) 236
5. Fabian Riessle (GER) 236
6. Manuel Faisst (GER) 206
7. Eric Frenzel (GER) 198
8. Lukas Greiderer (AUT) 182
9. Akito Watabe (JPN) 176
10. Ilkka Herola (FIN) 116
...
24. Tomáš Portyk (CZE) 43
34. Jan Vytrval (CZE) 13
Výborný běžecký závod předvedl Jan Vytrval, který startoval ze 41. pozice, ale vylepšil se o třináct pozic a za 28. místo získal tři body. Tomáš Portyk obsadil 37. příčku, Ondřej Pažout dojel v páté desítce.
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 28:56,1 min
2. Ilkka Herola (FIN) +8,4 s
3. Vincenz Geiger (GER) +9,8
4. Fabian Riessle (GER) +10,8
5. Eric Frenzel (GER) +11,2
6. Jörgen Graabak (NOR) +11,8
7. Johannes Lamparter (AUT) +11,9
8. Akito Watabe (JPN) +14,9
9. Lukas Greiderer (AUT) +17,5
10. Jens Luraas Oftebro (NOR) +46,2
11. Manuel Faisst (GER) +1:11,4 min
12. Eero Hirvonen (FIN) +1:18,0
13. Espen Bjørnstad (NOR) +1:22,2
14. Alessandro Pittin (ITA) +1:23,1
15. Thomas Jöbstl (AUT) +1:23,4
16. Martin Fritz (AUT) +1:23,8
17. Mario Seidl (AUT) +1:24,1
18. Andreas Skoglund (NOR) +1:26,6
19. Taylor Fletcher (USA) +1:28,9
20. Jošito Watabe (JPN) +1:34,3
21. Kasper Moen Flatla (NOR) +1:42,6
22. Rjota Jamamoto (JPN) +1:59,3
23. Lukas Klapfer (AUT) +2:07,6
24. Raffaele Buzzi (ITA) +2:08,8
25. Thomas Rettenegger (AUT) +2:09,8
26. Magnus Krog (NOR) +2:12,9
27. Kristjan Ilves (EST) +2:14,8
28. Jan Vytrval (CZE) +2:16,8
29. Terence Weber (GER) +2:22,9
30. Hideaki Nagai (JPN) +2:23,6
...
37. Tomáš Portyk (CZE) +3:14,2
42. Ondřej Pažout (CZE) +3:46,5