Michalovce – Nové Zámky 3:1 (kon.) | Poprad – B. Bystrica 3:1 (kon.) | Miškovec – HC Slovan 2:0 (kon.)
Detva – Nitra 2:1 (4:2 po s.n.) | Košice – Trenčín 0:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Zvolen 1:3 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Piatok 15.01.2021, 17:30 • ZŠ Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 31. kolo

My Vám ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (19:46:25)

Dnes to teda v Michalovciach nebol žiaden útočný a už vôbec nie krásny hokej. Aj z tých mála šancí boli využité tri, štvrtý gól padol do prázdnej brány. Dukla si pripisuje dôležité body po triumfe 3:1, Nové Zámky odchádzajú domov naprázdno.

59:54
    Dukla Michalovce dala gól!
    Gól cez celé klzisko strieľa GRAEME MCCORMACK! Koncovka spoza brány, je rozhodnuté.

Asistencia: Ján Ťavoda.

59:36
    Brandtovi Clarkovi puk prepadol a Mikron tak prichádza o cenný čas na vyrovnanie.

59:22
    Michalovce posúvajú puk aspoň preč z vlastnej tretiny.

59:13
    Oddychový čas hostí.

59:13
    Puk pomaly smeroval k už opustenej bráne Nových Zámkov, napokon ju však o pár centimetrov míňa! Icing Michaloviec.

59:00
    Minúta do konca riadneho hracieho času.

58:46
    Hostia s problémami vôbec vyjsť z vlastnej tretiny.

58:25
    Dokonca tu bola kontra troch proti dvom, ale Michalovce ju nevyužívajú. Útočníci to mohli skôr riešiť podržaním puku.

58:00
    Obliehanie svätyne Tomeka pokračuje, avšak bez strely. Kiviaho sa už pýta von z brány.

57:27
    Dukla uzavretá vo vlastnej obrannej tretine. Podarí sa Novým Zámkom odpovedať rovnako ako na gól Korhonena?
    56:47 Antti ERKINJUNTTI - 2:1

Zdroj: tipsport.sk/live

56:47
    Z ničoho nič je tu gól na 2:1! Nahodený puk do pásma, Lalancette ho dokorčuľoval a poslal pred bránu, kde už bol nakorčuľovaný ANTTI ERKINJUNTTI. Blesková strela pomedzi betóny a Kiviaho už loví puk zo siete!

Asistencia: Christophe Lalancette.

56:07
    Novozámčanom sa nedarí v posledných minútach presadiť v útoku a problémy majú hostia aj v obrane.

55:39
    Hostia potrebovali prestriedať, tak len posunuli puk do stredného pásma.

55:01
    Pavol Regenda vtrhol do útočnej tretiny o čosi neskôr, ako jeho spoluhráč. Ofsajd a navyše posúdený ako úmyselný, keďže sa vhadzuje po ľavici Tomeka.

54:46
    Mikuš vlastnou chybou oberá Nové Zámky o útočnú tretinu.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 27. Korhonen, 57. Erkinjuntti (Lalancette), 60. McCormack (Ťavoda) – 28. Seppanen (Holovič)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Tomek (Glosár) – Kolusz, Louis, Ťavoda, McCormack, Mihalik, Mudrák, Zekucia, Chalupa – Korhonen, Lalancette, Takáč – Erkinjuntti, Suja, Török – Regenda, Hickmott, Šoltés – Bartánus, Galamboš, Mašlonka
    HC MIKRON Nové Zámky: Kiviaho (Lackovič) – Västilä, B. A. Clarke, Fereta, Ordzovenský, Holenda, Mikuš, Majdan, Šeliga – Bajtek, Doggett, Števuliak – Okoličány, Holovič, Seppanen – G. C. Clarke, Jurík, Andrisík – Zahradník, Ondrušek, Rehák

Rozhodca: Výleta, Adamec – Valo, Stanzel – Kontšek

Diváci: Bez divákov