2:0 (2:0)
FK Dynamo Kyjev
pl Pondelok 18.01.2021, 14:10 • Sevens Stadium, Dubaj • Prípravný zápas

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:58:15)

Legia Warszawa odniosła drugie zwycięstwo w okresie przygotowań do rundy wiosennej w PKO Ekstraklasie. Tym razem lider polskiej ligi odniósł zwycięstwo 2:0 z Dynamem Kijów. Zapewnił je swoimi uderzeniami Tomas Pekhart. Czech wykorzystał dośrodkowanie Andrego Martinsa z rzutu karnego, a także rzut karny podyktowany za przewinienie Tomasza Kędziory. Na razie podopieczni Czesława Michniewicza, prowadzeni przez Tomasa Pekharta, zwyciężają na zgrupowaniu w Dubaju, a ponadto dwa razy zagrali na zero.

90

87
    Futbolówka przechwycona przez podopiecznych Czesława Michniewicza, którym nie spieszy się z wprowadzeniem jej w pobliże bramki Georgija Buszczana.

85
    Wymiana podań w wykonaniu zawodników z Ukrainy na obrzeżach pola karnego Legii Warszawa. Nieudane dośrodkowanie nie nadawało się do oddania uderzenia.

83
    Podanie Waleriana Gwilii na prawe skrzydło do Mateusza Cholewiaka. Niebezpieczne płaskie dośrodkowanie w pobliże bramki Dynama Kijów. Do oddania strzału przygotowywali się już Rafael Lopes oraz Nikodem Niski.

80
    Pozostało 10 minut podstawowego czasu w sparingu. Dynamo Kijów nie zna sposobu na umieszczenie futbolówki w bramce strzeżonej początkowo przez Artura Boruca, a obecnie przez Radosława Cierzniaka.

79
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Mladenović, na boisku pojawia się Niski.

77
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Kostorz, na boisku pojawia się Lopes.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu, a Legia Warszawa przetrwała chyba najtrudniejszy dla siebie fragment rywalizacji. W ostatnich minutach piłka jest wymieniana w pobliżu koła środkowego.

71
    Dobry przechwyt Legii Warszawa na połowie przeciwnika i choć akcja została ostatecznie przerwana gwizdkiem sędziego z powodu spalonego, to temperament do atakowania Dynama Kijów został poskromiony.

69
    Kacper Kostorz starał się zastawiać piłkę przed nadbiegającym przeciwnikiem. Łupem wprowadzonego z ławki rezerwowych napastnika okazał się wrzut z autu na połowie Dynama Kijów. Moment na złapanie oddechu dla defensywy z Polski.

66
    Filip Mladenović napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na Władysławie Karawajewie.

63
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Skibicki, na boisku pojawia się Cholewiak.

63
    Carlos De Pena miał wielką szansę na strzelenie gola. Dopadł on do piłki zablokowanej przez Mateusza Wieteskę po uderzeniu Gersona Rodriguesa. Trudno wytłumaczyć pudło zawodnika Dynama Kijów!

62
    Paweł Wszołek został złapany na spalonym, a sędzia asystent nie pozwolił byłemu reprezentantowi Polski na wykonanie dośrodkowania.

60
    Na zakończenie kwadransa po przerwie możliwość powiększenia prowadzenia z rzutu wolnego. Filip Mladenović nie zdecydował się na wykorzystanie swojego niebezpiecznego strzału, a dogranie do Waleriana Gwilii nie okazało się najszczęśliwszym pomysłem.

58
    Filip Mladenović poskromił atak Gersona Rodriguesa. Po odebraniu futbolówki przeciwnikowi została ona skierowana do Artura Jędrzejczyka.