Trenčín – Zlaté Moravce 0:0 (zruš.) | Trnava – Skalica 2:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:2 (2:0)
MFK Skalica
Utorok 19.01.2021, 13:00 • Športový areál na Slávii, Trnava • Tipsport liga • Skupina C

Dnešný duel je úspešne za nami. Favorizovaní Trnavčania viedli po polčase 2:0, ale Skaličania sa pozviechali a po výmene strán dokázali fortunaligistu potrápiť a vyrovnať na konečných 2:2. Dnešné stretnutie mohlo skončiť akýmkoľvek výsledkom, pretože sme boli svedkami viacero šancí na oboch stranách. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (14:39:16)

90+1

90+1
    Jendrekov center dokázal Blažek odvrátiť, ale pri lopte sú aj naďalej domáci.

90
    Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte 60 sekúnd, teda jedna minúta.

89
    V krátkom časovom slede sa dopustili Skaličania dvoch nedovolených zákrokov. Píska sa až ten druhý, keď po prvom bola ponechaná výhoda.

88
    Rýchly brejk Trnavy ukončil Gembický strelou z päťky len nad. Píska sa však Turňov ofsajd.

87
    Pri lopte sú teraz hostia, ktorí sa nikam vážnejšie nenáhlia.

86
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Michal Horodník, prichádza Lukáš Ravas.

85
    Päť minút pred koncom zápasu je stav nerozhodný.

84
    Rýchly brejk Trnavy zakončil Johnson, ale len strelou do jedného z brániacich hráčov.

83
    Dlhé nakopnutie Jendreka na nabiehajúceho Gembického končí mimo hracej plochy.

82
    Mäkký center Hollého sklepol Turňa brankárovi Kamenárovi.

81
    Hra bola teraz prerušená kvôli ležiacemu Gembickému, ale všetko je v poriadku a zápas pokračuje.

80
    Kóša teraz zapracoval v defenzíve na výbornú, ale následná akcia Trnavy troskotá na nie najlepšom sklepnutí lopty Olejníkom.

79
    Emócie sa začínajú čoraz viac prebúdzať. V týchto fázach hry príliš nie je poznať, že sa jedná o prípravný zápas.

78
    Domáci mohli ísť do opätovného vedenia! To by však musel obrovské zaváhanie súpera zakončiť Johnson lepšie! Aby toto domácich ešte nemrzelo.

77
    Jendrek to teraz prehnal s ofenzívnou aktivitou a fauluje.

76
    Záverečná štvrťhodina zápasu bude teda ešte veľmi zaujímavá.

Matúš Macháč

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Skalica. Viac informácií tu.

Góly: 28. Olejník, 31. Benovič – 51. Šebesta, 75. Nemergut

Karty:   44. Tumma (TRN), 57. Karhan (TRN) – 30. Hollý (SKA)

Nepremenená penalta: 19. Šebesta (TRN), mimo

FC Spartak Trnava:
    1. polčas: Rusov – Koštrna, Grič, Tumma, Mikovič – Cabral, Savvidis, Benovič, Kolesár, Kotlár – Yusuf (15. Olejník)

2. polčas: Kamenár – Turňa, Mihál, Kóša, Tsaousis – Johnson-Nsumoh, Karhan, Savvidis (65. Ujlaky), Gembický,Jendrek – Olejník.

Náhradníci: Kamenár – Tsaousis, Mihál, Kóša, Turňa, Karhan, Jendrek, Gembický, Ujlaky, Johnson, Olejník

MFK Skalica: Junas – Nemergut, Černek, Blažek, Nečas, Mášik (71. Mader), Hollý, Nagy (65. Škovran), Horodník (86. Ravas), D. Šebesta (71. Straczek), A. Šebesta (65. Šulc).
    Náhradníci: Riška – Šulc, Mader, Škovran, Ravas, Straczek

Rozhodca: Dohál