Senica – Blansko sk 2:1 (kon.) | Trenčín – Zabrze sk 1:4 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:4 (kon.)
Ljubljana – Podbeskidzie 0:2 (kon.)
AS Trenčín
1:4 (1:1)
Górnik Zabrze
Utorok 19.01.2021, 12:20 • Štadión MŠK Žilina • Prípravný zápas

AS Trenčín hral v prvom polčase dobre, ale po zmene strán postavil Górnik Zabrze to najlepšie, čo má a výsledok sa dostavil. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (14:20:36)

90+0

88
    Masouras mal priestor na krídle, dostal sa k šestnástke. Po kombinácii s Jimenézom sa ale nezrodilo nič zaujímavé.

87
    Górnik rozohral roh na krátko. Manneh a Nowak vošli k päťke, prihrávka pred bránku ale nebola presná.

86
    Krawczyk sa takmer dostal k prihrávke pred bránku Bergsena, v poslednej chvíli loptu na roh odkopol Ramon.

85
    O víťazovi je rozhodnuté. Možno by to bolo zaujímavejšie, keby Trenčín v úvode využil aspoň o dve-tri šance viac. Po zmene strán Górnik nasadil to najlepšie čo má a rozdiel sa rýchlo ukázal.

84
    Górnik dal gól!
    Obrovskú chybu v rozohrávke predviedli Ramon a Bergsen, ktorí si vôbec nerozumeli. Pred bránkou o loptu prišli a BARTOSZ NOWAK trafil prázdnu bránku s úplnou ľahkosťou.

83
    Slávik si nespracoval loptu ideálne, rýchlo o ňu prišiel, lenže pokus o rozvinutie kontry nevyšiel.

82
    Trenčín sa naďalej snaží pridať ešte aspoň jeden gól, no cez defenzívu poľského tímu sa dostáva ťažko. Hra medzitým stratila tempo.

80
    Jakub Kadák to namiesto centru skúsil strelou, avšak z ťažkej pozície nasmeroval loptu vysoko nad priestor troch žrdí.

79
    Domáci budú mať šancu ohroziť bránku Chudého, ktorý nemá veľa práce. Trenčania získali priamy kop vedľa šestnástky.

78
    AS Trenčín mal k dispozícii rohový kop. Centrovaná lopta zakončená nebola. Pokus Górniku o protiútok bol zastavený ofsajdom.

77
    Ďalšie ošetrenie priamo na trávniku, tentoraz ho potrebuje jeden z futbalistov Górniku.

76
    Ikoba si nenašiel pozíciu na strelu pred šestnástkou, následne to pohotovo, ale veľmi nepresne, skúsil Ghali.

75
    Pätnásť minút do konca riadneho hracieho času. Górnik kontroluje priebeh druhého dejstva. Príchod kvalitnejších hráčov sa prejavil naplno.

74
    Z priameho kopu prišla výborná strela ponad múr presne k žrdi. Bergsen bol na tento krásny pokus v podaní BARTOSZA NOWAKA prikrátky.

73
    Górnik Zabrze získal priamy kop z veľmi dobrej pozície na strelecké zakončenie. Bergsen musí byť pripravený.

71
    Ghali sa teraz na ihrisko vracia. Nejaký čas hrali domáci desiati, ale krídelník AS vyzerá byť nakoniec v poriadku, čo je dobrá správa.

70
    Dvadsať minút do konca riadneho hracieho času. Dokáže AS Trenčín s výsledkom ešte niečo urobiť?

Matej Kubove

Góly: 4. Kmeť – 43. Scislak (pen.), 49. Kubica, 74. Nowak, 84. Nowak

AS Trenčín: 1. polčas: Šemrinec – Yem, Pires, Križan, Pirinen – Kmeť, El Mahdioui, Roguljić – Amoah, Čataković, Corryn

2. polčas: Bergsen – Mazanovský, Ramón, Kapuadi, Slávik – Kadák, Ibrahim, Zubairu – Gaži, Ikoba, Ghali

Górnik Zabrze: 1. polčas: Kudla – Evangelou, Wisniewski, Pawlowski – Rostkowski, Wojtuszek, Hajda, Scislak, Eizenchart – Sobczyk, Ryczowski

2. polčas: Chudý – Paluszek, Koj, Gryskiewicz – Masouras, Manneh, Kubica, Nowak, Janza – Krawczyk, Jimenéz