0:1 (0:1)
Wolverhampton Wanderers
cz Piatok 22.01.2021, 20:45 • Victory Park, Chorley • FA Cup • 4. kolo

Tímto se s vámi loučím! Děkuji za vaši pozornost, přeji příjemný zbytek večera. (22:37:15)

Neskutečné drama končí! Wolves doslova urvali vítězství a postup na půdě Chorley z šesté ligy, které ve druhé půli svého soupeře přehrávalo a vytvořilo si několik slibných šancí. Kdyby hosté s tímto výkonem nastoupili v Premier League, schytali by výprask.

Důležitý je však výsledek, který hovoří díky krásnému gólu Vitinhy z dvanácté minuty pro favorita. Borci z Chorley si však zaslouží velké uznání, protože se velkého soupeře nezalekli a předvedli proti němu důstojnou atraktivní partii.

90+4

90+4
    Série hlaviček domácím štěstí nepřinesla, Wolves se úspěšně brání.

90+4
    Rozhodčí dává Chorley poslední šanci! Domácí vhazují na útočné polovině, očekávejme další dlouhý aut.

90+3
    Kilman se sice nedostal k centru, ale vybojoval cenné vteřiny. Brankář Urwin vykopne, jenže nastavení končí.

90+3
    Zakroucený míč zachytili hráči Wolves, načež Traoré vybojoval aut v blízkosti velkého vápna.

90+2
    Obléhání končí. Birch sbírá volný míč a dlouhým nákopem vybízí své spoluhráče v ofenzivě.

90+2
    Druhou minutu načínají hosté na soupeřově polovině, protože zachytili jeho rozehrávku a vydali se rychlého brejku.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty! Chorley kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se mu prosadit skrz hostující defenzivu.

90
    Wolves vysoký míč odvrací, přesto jsou domácí znovu na tahu. Zbývá jim už jen nastavení.

89
    Chorley se nevzdává, hosté na útočné polovině faulují a brankář Urwin se chystá nakopnout míč až k soupeřově vápnu.

89
    Žlutou kartu dostává tentokrát Harry Cardwell (CFC).

88
    Neto dostal na středu hřiště hodně prostoru, tudíž si potáhl míč a levačkou vyslal střelu směrem k brance. Jeho pokus však letěl hodně mimo.

88
    Chorley ztrácí míč na útočné polovině a musí se hodně rychle vracet, protože Wolverhampton jde do brejku!

87
    Střídání v týmu Chorley FC: ze hřiště odchází Hall, přichází Smith.

86
    Chorley se drželo na útočné polovině, ale za půlící čárou vlétl do souboje Arlen Birch (CFC).

85
    Snaha Chorley končí útočným faulem. Do útoku se ženou Wolves, kteří by rádi přidali druhý uklidňující gól.