Everton – Newcastle 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Manchester City – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
West Bromwich – Fulham 2:2 (kon.) | Arsenal – Manchester United 0:0 (kon.) | Southampton – Aston Villa 0:1 (kon.)
Manchester City
1:0 (1:0)
Sheffield United
Sobota 30.01.2021, 16:00 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 21. kolo

V druhom polčase už žiadny presný zásah nepadol. City ako favorit zápasu síce získava tri body, ale predvedenou hrou moc neoslnil. Sheffield hral veľmi zodpovedne v defenzíve, škoda že neubránil tú gólovú situáciu. Hostia mali však len jednu šancu v tomto zápase a to je málo, ich brankár Ramsdale navyše zachránil v závere jasne inkasovaný gól.

Tri body teda podľa očakávania zostávajú na Etihad Stadium, prekvapenie sa nekonalo.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera! (17:54:45)

90+6

90+5
    Domáci ešte zahrávali rohový kop, ktorý však nič zaujímavého neponúkol. Vyzerá to, že je už o všetkom rozhodnuté.
    90+4. Gabriel Jesus (MAC)

90+4
    Fantastický zákrok hosťujúceho brankára! City vyrazilo do rýchleho brejku, pred bránou súpera sa ocitol v zakončení Jesus, ale jeho pokus k tyčke Ramsdale vyrazil do bezpečia!

90+3
    Domáci reklamovali penaltu, ale Baldock podla všetkého nehral rukou. City zahrávalo rohový kop, ten hostia ubránili.

90+2
    Dostávame a už do nadstaveného času. City drží svoje tesné vedenie, ale ešte hostia majú malú nádej na skórovanie a tak aj zisku bodu.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Ferrán Torres, prichádza Rodri.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Uvidíme, koľko sa ešte bude nadstavovať.

88
    Čas sa už teda kráti, domáci sa približujú k zisku troch bodov.
    87. John Fleck (SHU)

87
    Predsa len tu bola šanca pre hostí! Sharp dostal loptu na Flecka, ten sa oprel do voleja a lopta len tesne minula priestor domácej brány, veľká škoda pre Sheffield!

86
    Uvidíme, či hostia teda ešte skúsia zariskovať a otvoriť to. Nič iné im ani vlastne nezostáva, ak by chceli v tomto zápase ešte bodovať.

85
    Sme už v záverečnej časti tohto stretnutia. City ako favorit vyhráva najtesnejším možným rozdielom.

84
    Žltú kartu dostáva John Egan (Sheffield United FC).

83
    Žltú kartu dostáva George Baldock (Sheffield United FC).

82
    Sheffield má stále šancu aspoň na jeden bod. Doposiaľ však nemal v zápase na strelenie gólu vyloženú šancu.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Dočkáme sa v tomto zápase ešte presného zásahu?