Everton – Newcastle 0:2 (kon.) | Crystal Palace – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Manchester City – Sheffield Utd. 1:0 (kon.)
West Bromwich – Fulham 2:2 (kon.) | Arsenal – Manchester United 0:0 (kon.) | Southampton – Aston Villa 0:1 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (0:1)
Fulham FC
cz Sobota 30.01.2021, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 21. kolo

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji vám příjemný zbytek sobotního večera! (17:54:22)

Drama končí dělbou bodů! Když to sečteme, tak je remíza zasloužená, ale nutno říct, že po nudné první půli nabídly oba týmy pěknou bitvu. West Brom byl ve druhé půli jasně lepší, dvěma góly otočil stav, ale pak Fulham udeřil z první výraznější šance a v závěru zápasu ještě sahal po výhře.

90+3

90+3
    Zakroucený míč do vápna odvrátil domácí stoper, načež Loftus-Cheek fauluje.

90+3
    Rychlý brejk Fulhamu podél levé postranní čáry přibrzdil dobrý obranný zákrok Furlonga.

90+2
    West Brom se vzápětí zahnal až do zámezí, proto může Aréola vykopávat od své branky.

90+2
    Centr West Bromu nevyšel, přesto se po mizerné rozehrávce Fulhamu dostal k brejku, který však skončil nepřesným centrem do vápna.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty! West Brom je začíná vhazováním na útočné polovině hrací plochy.

90
    West Brom odcentroval do vápna, kde se Diagne snažil zakončit, jenže bránící hráč mu to nedovolil.

90
    I proti přesile dvou bránících hráčů se domácí borec dostal k centru, leč jen mezi hráče ve žlutém.

89
    Míč končí v zámezí. Johnstone může vykopávat od své branky a vytvořit jednu z posledních šancí svého mužstva.

88
    Londýnský celek soupeři nepůjčuje míč kombinuje na útočné polovině. Zatím bez centru či střely.

87
    Fulham nadále drží míč a v závěrečných minutách se tlačí za vstřelením rozhodujícího gólu! West Brom už musí pomýšlet spíše na udržení remízy.

86
    Fulham si na útočné polovině vybojoval faul a přímý kop z velmi zajímavé pozice! Zakroucený míč však vyboxoval Johnstone.

85
    Johnstone znovu nakopl dlouhý míč, který hostující defenziva odvrací na autové vhazování.

84
    Centr z pravé strany domácí defenziva odvrací, zatímco vzápětí hosté faulují Granta na jeho vlastní polovině.

83
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jake Livermore, přichází Matt Phillips.

83
    Útočnou akci Fulhamu tentokrát zastavuje ofsajdové postavení útočícího hráče.

82
    Fulham drží svého soupeře pod tlakem, zasypává domácí šestnáctku centry, leč bez úspěchu.

Daniel Ryl

Góly: 47. Bartley, 66. Matheus Pereira (Diagne) – 10. Decordova-Reid (A. Mitrović), 77. Cavaleiro (Reed)

Karty:   75. Bartley (WBA)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:10.
    West Bromwich Albion: Johnstone – O'Shea (24. Grant), Ajayi, Bartley – Furlong, Gallagher, Livermore (C) (83. M. Phillips), Gibbs – Snodgrass, Matheus Pereira – Robinson (46. Diagne).
    Náhradníci: Button – Grant, Ivanović, Peltier, M. Phillips, Robson-Kanu, Sawyers, C. Townsend, Diagne.

Fulham FC: Aréola – Aina (81. Tete), J. Andersen (C), Adarabioyo – Lemina (72. Reed), Anguissa, Decordova-Reid (72. Cavaleiro), A. Robinson – Loftus-Cheek, A. Mitrović, Lookman.
    Náhradníci: Rodák – Cavaleiro, M. Hector, Kamara, Kebano, Onomah, Ream, Reed, Tete.

Rozhodca: A. Talor