Bologna – AC Miláno 1:2 (kon.) | Sampdoria – Juventus 0:2 (kon.) | Inter – Benevento 4:0 (kon.)
Bologna FC
1:2 (0:1)
AC Miláno
cz Sobota 30.01.2021, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Talianska Seria A • 20. kolo

Utkání 20. kola Serie A mezi Bolognou a milánským AC skončilo vítězstvím hostů 2:1. První branka padla ve 26. minutě, kdy neproměněnou penaltu Ibrahimoviće dorazil do branky Ante Rebić. Na konci úvodní půle měli domácí dvě velké šance, ale hosté dnes mohli za zisk tří bodů vděčit hlavně Donnarummovi. Deset minut po pauze kopalo AC další penaltu, kterou chladnokrevně proměnil Franck Kessié. Na konci však přišlo drama podtržené gólem střídajícího Poliho. O pár minut později měl na hlavě velkou možnost k vyrovnání Soriano, ale ani on si na brankáře hostů nepřišel. AC Milán si tak připisuje další tři body a upevnění prvního místa v tabulce, které mu bude patřit i po dvaceti zápasech.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Na počtenou! (17:00:29)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:13. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:12.

90+5

90+4
    Theo Hernández nabízel na druhé straně míč Ibrahimovićovi, který přihrávku svého spoluhráče netrefil.

90+3
    Domácí rozehráli míč opravdu rychle, ale celou situaci nakonec jistil dnes výtečný brankář Gianluigi Donnarumma.

90+2
    Už se znovu hraje na útočné polovině Bologni a navíc došlo k faulu těsně u postranní čáry.

90+1
    Ibrahimović si při zpracování míče v pokutovém území domácích pomohl rukou. Muselo se tedy pískat.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty! Tento čas budou mít domácí k dispozici k případnému vyrovnání.

89
    Hosté mohou pošetřit alespoň trochu svých sil. Calabria totiž bude házet aut těsně u rohového praporku na útočné polovině.

88
    Po rohovém kopu domácího týmu boxoval Donnarumma daleko od své brány. Milán se ale ocitá pod velkým tlakem.

87
    Rodrigo Palacio málem zasáhl velmi dobrý centr ze strany. Tohle byla další velká příležitost Bologni, které chyběl opravdu kousek.

86
    Soriano nedokázal vybojovat rohový kop po tom, co jej skvěle dostoupil Fikayo Tomori.

85
    Ibrahimović přihrával Krunićovi, který si ale nepohlídal ofsajdové postavení, takže balón putuje zpět na kopačky domácích.
    84. Sorianova hlavička gólem neskončila

84
    Velkou šanci k vyrovnání měl Roberto Soriano. Záložník domácích si skvěle naběhl do pokutového území. Jeho následná hlavička mířila k přední tyči, ale Donnarumma se opravdu vytáhl.

83
    Domácí tým tato branka jistě povzbudila. Nyní se vydávají znovu dopředu a znovu to je po pravé straně.
    81. Andrea POLI - 1:2

81
    Bologna právě vstřelila branku!
    Domácí se díky povedené akci dostávají na dostřel! Andreas Skov Olsen rozběhl pravou stranu, ze které vyslal přesnou přihrávku na ANDREU POLIHO, jenž se z ideální pozice v šestnáctce ranou do horních pater brány nemýlil. 1:2. Asistence: Andreas Skov Olsen.

80
    Bologna se po delší době dostala výrazněji na balón, ale už si ani zdaleka nevytváří tolik šancí, kolik jich měla v prvním poločase.