Paríž – Nice 2:1 (kon.) | Remeš – Lens 1:1 (kon.) | Lyon – Montpellier 1:2 (kon.)
Paríž Saint-Germain
2:1 (1:0)
OGC Nice
cz Sobota 13.02.2021, 17:00 • Parc des Princes, Paříž • Ligue 1 Uber Eats • 25. kolo

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek soboty. (18:51:01)
    Domácí celek to zvládl a po boji porazil Nice 2:1.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:5.

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém nakonec domácí celek potvrdil roli velkého favorita, ale nutno dodat, že vítězství PSG se nerodilo vůbec lehce. Domácí po prvním poločase vedli 1:0, ale hosté ve druhém zabrali a po chybě v domácí obraně vyrovnali na 1:1. V posledních patnácti minutách ale pařížský celek zabral a strhl vedení na svou stranu. PSG tak vyhrálo 2:1 a získalo velmi důležité tři body.

90+3

90+2
    Hráči PSG se ale nikam netlačí, drží míč a je jasné, že to dnes zvládnou a získají všechny tři body.

90+2
    Domácí celek ještě vybojoval rohový kop.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Další žlutou kartu uviděl domácí záložník Ander Herrera.

87
    Žlutou kartu dostává Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain FC).

85
    Domácí kontrolují své vedení a nikam příliš nepospíchají, což je ale samozřejmě za současného stavu zcela pochopitelné. Hrát musí hlavně celek Nice.

83
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Ander Herrera.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Danilo Pereira.
    Moise Kean těsně po vstřelení vedoucí branky.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme. Jasné je to, že to bude ještě hodně zajímavé, protože hosté to musí otevřít a pokusit se o vyrovnávací branku.

79
    Hosté se pochopitelně snažili okamžitě odpovědět, ale jejich kombinační akce k ničemu nevedla. U míče jsou domácí, kteří trpělivě kombinují na své polovině.

78
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Layvin Kurzawa, přichází Pablo Sarabia.
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Mitchel Bakker.
    77. Moise KEAN - 2:1

77
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Jenže zničehonic se domácí prosazují a jdou do vedení 2:1! Po přihrávce na zadní tyč se k míči dostal Icardi, který ho skvěle vrátil před branku a MOISE KEAN ho hlavou uklidil do branky!