Příbram – Slovácko 1:4 (kon.) | Sigma Olomouc – Brno 1:0 (kon.) | Pardubice – Ostrava 3:2 (kon.)
Zlín – Sparta Praha 0:3 (kon.)
FK Pardubice
3:2 (1:0)
FC Baník Ostrava
cz Sobota 20.02.2021, 14:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • Česká FORTUNA:LIGA • 20. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:9. (15:57:23)

Zápas je u konce! I přes velice vypjatý konec berou nakonec všechny tři body Pardubice, které se trefily třikrát, když se ve druhé půli trefili ještě Čihák a Huf. Za hosty skóre pouze korigovali Daniel Tetour a Patrizio Stronati.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Ewerton (FK Pardubice).

90+4
    Ewerton dostal před pokutovým územím hodně prostoru a tak vyzkoušel střelu z dálky, jeho pokus ale skončil na tribuně za bránou Laštůvky.

90+3
    Hosté se dopustili faulu na své polovině a tak Pardubice mohou ušetřit cenné sekundy.

90+1
    Baník právě vstřelil branku!
    Gigli Ndefe nacentroval z levé strany a našel přesně hlavu PATRIZIA STRONATIHO, který ukázal své dovednosti ve vzduchu a hlavou zakončil na zadní tyč! Asistence: Gigli Ndefe.

90
    Fillo centroval do pokutového území na Stronatiho, ten ale míč netrefil. Nastavuje se pět minut.

89
    Baník se snaží všemi silami vytesat naději, zatím ale nemá z čeho. Jedinou střelou na bránu totiž zůstává gólový pokus Daniela Tetoura.

87
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Žolík DAVID HUF znovu udeřil! Dominik Kostka z pravé strany vyslal skvělou přihrávku na úplně osamoceného DAVIDA HUFA. Domácí útočník šel od poloviny téměř sám na Jana Laštkůvku, který balón sice tečoval, tentokrát ale úspěšně nezakročil! Asistence: Dominik Kostka.

85
    Jasná gólová šance Pardubic! Michal Surzyn vyplul z levého křídla s míčem úplně sám až před bránu Baníku. Tam zcela osamocen zakončoval, technickou střelu ale vyrazil Laštůvka!

84
    Patrizio Stronati se na poslední minuty postavil na hrot útoku Baníku. Nyní vyhrál hlavičkový souboj, který vedl jen k odkopu Tomla.

82
    Martin Šejvl hned po příchodu na hráče fauloval, když ideálně neodhadl odskok balónu po výkopu.

81
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Hlavatý, přichází Tomáš Solil.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Filip Čihák, přichází Martin Šejvl.

80
    Domácí tým je prozatím v deseti hráčích. Na hřiště už se ale chystá Martin Šejvl a Tomáš Solil.

80
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Jan Juroška.
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Šašinka, přichází Jaroslav Svozil.

David Klier

Góly: 41. Jeřábek (Surzyn), 74. F. Čihák (Surzyn), 87. Huf (D. Kostka) – 75. Tetour (Sor), 90+1. Stronati (Ndefe)

Karty:   41. Toml (PCE), 90+4. Ewerton (PCE)

Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:9.
    FK Pardubice: Boháč – Prosek, F. Čihák (81. Šejvl), Toml, Surzyn – Jeřábek (C) – Cadu (57. Ewerton), Tischler, Hlavatý (81. Solil), D. Kostka – P. Černý (68. Huf).
    Náhradníci: Letáček – T. Čelůstka, Sláma, Šejvl, Huf, Solil, Ewerton.

FC Baník Ostrava: Laštůvka (C) – Fillo, J. Pokorný, Stronati, Ndefe – D. Buchta (54. Sor), Mena (46. Zajíc), Kaloč (71. Drozd), Tetour, Holzer (80. Juroška) – O. Šašinka (80. Svozil).
    Náhradníci: Murin – Sor, Drozd, Sanneh, Zajíc, Svozil, Juroška.

Rozhodca: Franěk – Hrabovský, Hock