L. Mikuláš – Bardejov 1:1 (kon.) | Podbrezová – Petržalka 2:1 (kon.) | B. Bystrica – Dubnica 1:0 (kon.)
Skalica – Slovan Bratislava U21 0:1 (kon.) | Poprad – Šamorín 1:3 (kon.) | Púchov – Košice 0:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (1:1)
Partizán Bardejov
Sobota 20.02.2021, 11:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 17. kolo

Celé stretnutie sa dnes predĺžilo po zbytočnej konfrontácii Čikoša-Pavlička s Adamom Krčíkom. Hosťujúci kapitán a brankár predčasne dohral, päť minút sme čakali na striedanie náhradníka Dlugoša.

Na remíze medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom to však nezmenilo nič, tímy si body delia po výsledku 1:1. (13:38:56)

90+10

90+9
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Tomáš Brigant, prichádza Dušan Dlugoš.

90+8
    Celé sa to komplikuje. Dlugoš vystrieda Briganta a v záverečných momentoch ešte bude hájiť svätyňu hostí.

90+6
    Žltú kartu dostáva Adam Krčík (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

90+6
    Úplne zbytočná šarvátka Čikoša-Pavlička s Adamom Krčíkom. Hosťujúci gólman musí opustiť hraciu plochu, Krčík tak dosiahol to, čo chcel.

90+6
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Ján Čikoš-Pavličko (Partizán Bardejov).

90+5
    Tak predsa tu bol ešte brejk Liptákov a skončila veľmi nešťastne pre Petka, ktorý sa zrazil s Čikošom-Pavličkom! Hosťujúci obranca sa má veľmi zle.

90+4
    V samom závere tu je posledná šanca. Budú ju mať Bardejovčania po zákroku na Jakuba Sedláčka.

90+4
    Žltú kartu dostáva Richard Bartoš (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

90+3
    Čikoš-Pavličko skúsene naťahuje čas po faule na jeho osobu. Do konca zostáva niečo vyše minúta.

90+3
    Žltú kartu dostáva Ján Dzurík (Partizán Bardejov).

90+2
    Výraznejší záverečný tlak nenastáva. Liptovský Mikuláš síce vyhral na pôde Košíc, ale dnes tri body pravdepodobne nepripíše.

90+1
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Kórejčania dnes boli strelecky aktívni, avšak gól nevyčarovali. Kim to točil smerom k bráne, ale gól z toho v žiadnom prípade nemohol byť.

89
    Ján Čikoš-Pavličko s pokojom Angličana ukrýva loptu po centri spoza rohového štvrťkruhu v rukaviciach.

89
    Lukáš Horváth odvracia hlavou na istotu na ďalší rohový kop. Predtým neuspel Bardejov na útočnej tretine ihriska.

88
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Güytho Marcus Renwick Mijland, prichádza Romulo Silva Santos.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Lutfi Bilali, prichádza Ronaldo Lima Duarte Lopes.