Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Olomouc – Litvínov 1:2 (kon.) | Liberec – Madeta Motor ČB 4:2 (kon.)
Hradec Králové – Pardubice 2:1 (kon.) | Zlín – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 3:1 (kon.)
koniec
HC Kometa Brno
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Utorok 23.02.2021, 18:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga (ČR) • 6. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  59:38 Dávid BONDRA - 3:1
   
  59:38
  Kometa právě vstřelila branku!
  Prázdnou branku hostů využil DÁVID BONDRA, jenž vybojoval kotouč ve středním pásmu a poté ho z dálky poslal do sítě. To je zcela jistě pojišťovací branka pro Kometu. Bez asistence.
   
  43:29
  Šance i pro Energii. Na trestnou lavici odchází Gulaši za držení.
  42:59 Peter MUELLER - 2:1
   
  42:59
  Kometa právě vstřelila branku!
  Klasicky přesilovková souhra Komety i tentokrát vyšla. Petr Holík nečekal a vyslal křižnou přihrávku na pravý kruh, kde byl připraven zakončovat PETER MUELLER a ten bez problémů trefil odkrytou klec hostů. Asistence: Petr Holík, Petr Zámorský.
   
  41:49
  Kometa má dnes druhou šanci skórovat v přesilovce. Na trestnou lavici odchází za podrážení Pulpán.
   
  41:20
  Útok Karlových Varů velmi dobře napadal, za brankou Komety získal puk Koblasa. Poslal ho ihned před brankoviště, kde byl volný Černoch a ten zkusil přízemní ránou poslat puk ke vzdálenější tyči. Klimeš výrazně podržel domácí.
   
  31:13
  Holík našel milimetrovou přihrávkou u vzdálenější tyče hůl Zaťoviče, jenž to měl bohužel pro něj na backhand, takže nedokázal zakončit do poloprázdné branky z první. Novotný měl čas se přesunout a vyrazit puk.
   
  29:56
  Dobrého pohybu využil Vojtěch Němec, který si vysloužil faul. Za nedovolené bránění odchází na trestnou lavici Tomáš Mikúš.
  24:11 Martin KOHOUT - 1:1
   
  24:11
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Přihrávku do jízdy mezi obranu Komety dostal Vondráček, jenž se dostal do samostatného nájezdu. Klimeš jeho pokus dokázal vyrazit betonem, ovšem přesně na hůl dojíždějícího MARTINA KOHOUTA a ten dorážkou překonal domácího brankáře. Asistence: Tomáš Vondráček.
   
  22:24
  Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vojtěch Střondala – 2 min., podrážení).
   
  19:00
  Po zakázaném uvolnění Komety pokračovala hra v jejím obranném pásmu a nakonec puk pod tlakem vyslal na tribunu Michal Gulaši a to je třetí přesilovka pro Energii.
  12:43 Martin ZAŤOVIČ - 1:0
   
  12:43
  Kometa právě vstřelila branku!
  Aktivita přinesla domácím první ovoce! Po vhazování v útočném pásmu nastřelil kotouč od modré čáry na branku Energie Petr Zámorský a puk tečoval přesně nad beton Novotného MARTIN ZAŤOVIČ a poslal tak Kometu do vedení. Asistence: Petr Zámorský, Peter Mueller.
   
  09:56
  Druhá přesilová hra pro Energii. V útočném pásmu fauloval Klepiš, odchází na trestnou lavici za krosček.
   
  06:30
  Schneider se vracel do obrany a hákoval soupeře. První přesilová hra v dnešním zápase.
   
  06:12
  Přečíslení Komety dva na jednoho znovu v podání Zaťoviče a Holíka! Druhý jmenovaný zakončoval, ale Novotný se stihl přesunout a na poslední chvíli vyrazit. Puk se pak ještě snažil dorážet Mueller, ale hostující brankář byl na místě.
   
  02:57
  Další obrovská šance prvního útoku Komety! Po rychlé souhře přihrával v přečíslení dva na jednoho Zaťovič před prázdnou branku ke vzdálenější tyči Holíkovi, ale tomu puk trochu poskočil a trefil jen boční brankovou konstrukci!
   
  00:50
  Kometa mohla jít hned z kraje zápasu do vedení! Před Novotného dostal přihrávku Mueller a ten backhandem trefil tyč!

  Ondřej Krásný

  Góly a asistencie: 13. Zaťovič (Zámorský, Mueller), 43. Mueller (P. Holík, Zámorský), 60. Bondra – 25. Kohout (Vondráček)


  HC Kometa Brno: Klimeš (Vejmelka) – F. Král, Zámorský, Kučeřík, Holland, Gulaši, Trška, Bartejs – Zaťovič, P. Holík, Mueller – Plášek ml., V. Němec, Klepiš – Valský, Střondala, Vincour – Bondra, Kusko, Schneider.
  HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Weinhold, Šenkeřík, D. Mikyska, Plutnar, Zábranský, Pulpán, Kowalczyk – Hladonik, T. Mikúš, Flek – Kulich, Vildumetz, Osmík – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý, Vondráček.

  Rozhodca: Hradil, Pražák – Gebauer, Hlavatý