Jaroslavľ – Novgorod 4:1 (kon.) | Kazaň – Barys 4:3 (po pr.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 2:4 (kon.)
Čerepovec – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | D. Moskva – Jekaterinburg 6:0 (kon.) | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk 1:0 (kon.)
S.Moskva – Soči 6:1 (kon.) | Helsinki – Viťaz 3:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Chabarovsk 5:6 (kon.)
Riga – Ufa 1:3 (kon.)
koniec po predl.
Ak Bars Kazaň
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
Barys Nur-Sultan
cz Utorok 23.02.2021, 12:30 • Tatněfť Arena, Kazaň • KHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  60:53 Arťom GALIMOV - 4:3
   
  60:53
  Kazaň vstřelila branku!
  Po třiapadesáti sekundách prodloužení je definitivně hotovo, bod navíc dnes zůstane v TatNěfť Aréně! Vítězství Kazani vystřelil ARŤOM GALIMOV, který po křídle pronikl před branku a svým prvním zakončením možná Karlssona nepřekonal, na následnou dorážku ke vzdálenější tyči už ale švédský gólman nedosáhl – 4:3! Asistence: Dmitrij Voronkov, Mikael Wikstrand.
  52:35 Kirill PETROV - 3:3
   
  52:35
  Kazaň vstřelila branku!
  S brankami se nyní v TatNěfť Areně roztrhl pytel, jen pár desítek sekund po Varonově gólu je opět vyrovnáno! KIRILL PETROV vzal tentokrát věci do svých rukou a znovu zezadu najel před klec, přičemž puk následně z posledních sil poslal mezi vzdálenější tyč a Karlssonův beton – 3:3! Asistence: Patrice Cormier.
  51:32 Phil VARONE - 2:3
   
  51:32
  Barys právě vstřelil branku!
  Hosté si ale obratem berou náskok zpátky, Biljalov ze své klece loví další kotouč! Tentokrát na něj vyzrál PHILIP VARONE, který po pravé straně pronikl do prostoru pro vhazování a uklidil puk mimo jeho dosah! Asistence: Linus Videll.
  50:41 Dmitrij JUDIN - 2:2
   
  50:41
  Kazaň vstřelila branku!
  Je vyrovnáno, devět minut a devatenáct sekund před koncem základní hrací doby tak v Kazani začínáme zase od začátku! Petrov s kotoučem na holi vyjel zpoza klece před brankoviště a poslal puk ke vzdálenější tyči volnému DMITRIJI JUDINOVI, jenž následně zakončil přesně do bližšího horního rohu branky – 2:2! Asistence: Kirill Petrov, Roman Rukavišnikov.
  34:03 Viktor TICHONOV - 1:2
   
  34:03
  Kazaň vstřelila branku!
  Kontaktní branka je na světě, domácí bleskovou akci přetavují ve zásah! Da Costa nahodil z vlastního pásma puk až na vzdálenější kraj neutrální zóny, kam k němu přisprintoval Dawes. Ten jej provezl před branku a následně nabídl VIKTORU TICHONOVOVI, jenž okamžitým zakončením rozvlnil síť hostující svatyně – 1:2! Asistence: Nigel Dawes, Stéphane Da Costa.
  31:02 Darren DIETZ - 0:2
   
  31:02
  Barys právě vstřelil branku!
  Hosté se zničehonic prosazují podruhé a rozšiřují svůj náskok na dvě branky! Philip Varone zavezl kotouč do útočného pásma a následně jej poslal na vzdálenější kruh DARRENU DIETZOVI, který překvapil Biljalova přesným zakončením k tyči! Asistence: Philip Varone, Matt Frattin.
  19:26 Curtis VALK - 0:1
   
  19:26
  Barys právě vstřelil branku!
  Timur Biljalov sice první nebezpečnou akci dvojnásobného oslabení zneškodnil, na tu další už ale nevyzrál! Půl minuty před sirénou skóre souboje otevírá CURTIS VALK, který při přečíslení převzal kotouč od Darrena Dietze a následně zakončil přesně k bližší tyči kazaňské branky! Asistence: Darren Dietz, Henrik Karlsson.

  Vojtěch Martinek

  Góly a asistencie: 35. V. Tichonov (Dawes, S. Da Costa), 51. Judin (K. Petrov, Rukavišnikov), 53. K. Petrov (Cormier), 61. A. Galimov (Voronkov, Wikstrand) – 20. Valk (Dietz, H. Karlsson), 32. Dietz (Varone, Frattin), 52. Varone (Videll)


  Ak Bars Kazaň: Biljalov (Golubjov) – Wikstrand, T. Murphy, Pedan, Chenkeľ, Rukavišnikov, Judin, Jarullin (A) – Dawes, V. Tichonov, S. Da Costa – K. Petrov, Cormier, Pesonen – M. Gluchov, Galijev, Lukojanov (A) – Voronkov, Safonov, Zaripov (C) – A. Galimov.
  Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dietz (C), Makljukov, Šalapov, Lintuniemi, Heatherington, Samat Danijar – Paňukov, Varone, Frattin – Lilja, Videll (A), Asetov – Michajlis, Valk, Ševčenko – Petuchov, Akolzin (A), Šestakov – Musorov.

  Rozhodca: Gašilov, Romasko – Nikolajev, Parikov.