Trnava – SR 18 | 1:4 (kon.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Motor ČB | 4:2 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – K. Vary | 3:1 (kon.) |
NY Islanders – Buffalo | 3:2 (kon.) | | | Toronto – Calgary | 0:3 (kon.) | | | Carolina – Tampa Bay | 2:4 (kon.) |
Florida – Dallas | 3:1 (kon.) | | | St. Louis – LA Kings | 0:3 (kon.) | | | Colorado – Vegas | 0:3 (kon.) |
Arizona – Anaheim | 4:3 (kon.) | | | San Jose – Minnesota | 2:6 (kon.) |
Jaroslavľ – Novgorod | 4:1 (kon.) | | | Kazaň – Barys | 4:3 (po pr.) | | | Čeljabinsk – Novosibirsk | 2:4 (kon.) |
Čerepovec – CSKA Moskva | 0:3 (kon.) | | | D. Moskva – Jekaterinburg | 6:0 (kon.) | | | Nižnekamsk – Metallurg Magnitogorsk | 1:0 (kon.) |
S.Moskva – Soči | 6:1 (kon.) | | | Helsinki – Viťaz | 3:2 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Chabarovsk | 5:6 (kon.) |
Riga – Ufa | 1:3 (kon.) |
koniec
Jokerit Helsinki
3:2
(1:0, 1:2, 1:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Vendula Zdražilová
Góly a asistencie:
16. Schroeder (O'Neill, Joensuu), 40. Junttila (O'Neill), 49. Nicklas Jensen (Savinainen) – 26. Moisejev (Pylenkov, Jeřábek), 28. Tedenby (Daugavinš, Dergačov)
Rozhodca: Birin, Kulakov – Novikov, Šalagin
Diváci:
Nepremenená penalta:
Jokerit Helsinki:
Kalniņš (Jukuri) – Lööv, Lepistö, D. Sklenička, J. Krejčík, Pudas, Friman – O'Neill, Schroeder, Joensuu (A) – Mäenalanen, Nicklas Jensen, Junttila – H. Ikonen, Hännikäinen, Savinainen (A) – Halme, Pihlström, Anttila (C).
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Todykov (I. Ježov) – Pylenkov, Jeřábek, Voronkov, Hultström, Pautov, Golovkov (A), Katičev – Tedenby, Danforth, Daugavinš (A) – Moisejev, Bardakov, Dergačov – Malychin, Grebenščikov, Laričev – Gončarov, Arťuchin (C), V. Popov – Ivaňuženkov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Todykov (I. Ježov) – Pylenkov, Jeřábek, Voronkov, Hultström, Pautov, Golovkov (A), Katičev – Tedenby, Danforth, Daugavinš (A) – Moisejev, Bardakov, Dergačov – Malychin, Grebenščikov, Laričev – Gončarov, Arťuchin (C), V. Popov – Ivaňuženkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Birin, Kulakov – Novikov, Šalagin
Diváci:
David Sklenička (JOK) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:54
Jakub Krejčík (JOK) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:25
Jakub Jeřábek (VTZ) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:00
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Justin Danforth – 2 min., sekání).