NJ Devils – Buffalo 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 2:3 (po pr.) | Columbus – Chicago 5:6 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Montreal 5:4 (2:0 po s.n.) | Detroit – Nashville 0:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:4 (kon.)
Tampa Bay – Carolina 3:0 (kon.) | Florida – Dallas 0:3 (kon.)
koniec
Vancouver Canucks
3:4 (3:1, 0:0, 0:3)
Edmonton Oilers
cz Streda 24.02.2021, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver, BC • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  53:25 Tyler ENNIS - 3:4
   
  53:25
  Edmonton právě vstřelil branku!
  Olejáři dnes poprvé ve vedení! Smolná situace pro vancouverského gólmana – kotouč mířil vedle, ovšem nakonec se odrazil od brusle TYLERA ENNISE. Jeho druhá branka v letošním ročníku! Asistence: Jujhar Khaira, Adam Larsson.
  44:23 Connor MCDAVID - 3:3
   
  44:23
  Edmonton právě vstřelil branku!
  Třetí početní výhoda Oilers je úspěšná! CONNOR MCDAVID zakončoval pohlednou kombinaci do odkryté klece. Jeho třináctá branka v letošní sezoně! Asistence: Leon Draisaitl, Alex Chiasson.
  40:55 Dominik KAHUN - 3:2
   
  40:55
  Edmonton právě vstřelil branku!
  Edmonton se dostává na dostřel! DOMINIK KAHUN obdržel skvělou křížnou přihrávku od krajana Leona Draisaitla a pálil z pravého kruhu pro vhazování. Jeho druhá trefa v dnešním duelu! Asistence: Leon Draisaitl, Kailer Yamamoto.
  18:43 Dominik KAHUN - 3:1
   
  18:43
  Edmonton právě vstřelil branku!
  Edmonton snižuje svou ztrátu! DOMINIK KAHUN trochu se štěstím překonal vancouverského gólmana nahozením z pravé strany. Jeho třetí branka v letošním ročníku a také první po devíti zápasech! Asistence: Tyson Barrie, Leon Draisaitl.
  15:17 Elias PETTERSSON - 3:0
   
  15:17
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Skvělá úvodní perioda v podání domácího týmu! ELIAS PETTERSSON si před bránou počínal na výbornou a pohotově dorazil kotouč bekhendem. Jeho osmá branka v letošním ročníku! Asistence: J.T. Miller, Jordie Benn.
  08:06 Tyler MYERS - 2:0
   
  08:06
  Vancouver právě vstřelil branku!
  Canucks uspěli na vhazování v útočném pásmu... TYLER MYERS napřáhl k prudké střele od modré čáry, kterou ještě tečoval první z bránících hráčů. Jeho třetí branka v letošní sezoně! Bez asistence.
  01:06 Bo HORVAT - 1:0
   
  01:06
  Vancouver právě vstřelil branku!
  BO HORVAT překvapil edmontonského brankáře nahozením od levého mantinelu. Jeho devátá branka v letošní sezoně! Asistence: Nate Schmidt, Elias Pettersson. Mike Smith se vrátil po zranění ve skvělé formě, ovšem tohle si nedá za rámeček.

  Jiří Sameš

  Góly a asistencie: 2. Horvat (Schmidt, E. Pettersson), 9. T. Myers, 16. E. Pettersson (J. T. Miller, Jo. Benn) – 19. Kahun (Barrie, Draisaitl), 41. Kahun (Draisaitl, Yamamoto), 45. McDavid (Draisaitl, Chiasson), 54. Ennis (Khaira, A. Larsson)


  Vancouver Canucks: Demko (Holtby) – Edler (A), Schmidt, Q. Hughes, Jo. Benn, Juolevi, T. Myers – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Höglander – Roussel, B. Sutter (A), Gaudette – MacEwen, Beagle, Virtanen.
  Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse (A), Barrie, K. Russell, A. Larsson, Jones, Bouchard – Nugent-Hopkins, McDavid (C), Puljujärvi – Kahun, Draisaitl (A), Yamamoto – Ennis, Khaira, J. Archibald – P. Russell, Haas, Chiasson.

  Rozhodca: Schlenker, Furlatt – Barton, Cherrey

  Diváci: ---