Čeljabinsk – Novgorod 3:2 (kon.) | Jaroslavľ – CSKA Moskva 2:3 (0:3 po s.n.) | Kazaň – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Red Star Kunlun – Barys 0:3 (kon.) | Nižnekamsk – Čerepovec 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Viťaz 4:0 (kon.)
Helsinki – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | Omsk – Ufa 1:2 (kon.) | Soči – Jekaterinburg 0:3 (kon.)
S.Moskva – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Riga – Dinamo Minsk 1:2 (kon.)
Neftechimik Nižnekamsk
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
Severstaľ Čerepovec
cz Štvrtok 25.02.2021, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • KHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera! (19:27:49)

Československá stopa

Adam Liška (CER) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě 18:43

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 32:38 (10:9, 7:21, 15:7)
    Zblokované střely – 19:12
    Vyhraná vhazování – 29:24
    Trestné minuty – 8:10
    Hity – 2:12

Hokejisté Čerepovce dokázali obrátit nepříznivě se vyvíjející duel na ledě Nižněkamsku. Po gólu Andreje Čiviljova v 54. minutě prohrávali už 0:2, ale zásahy Kirillů Adamčuka a Kapustina dokázali vyrovnat a vybojovat prodloužení. Po jeho 39 sekundách pak našlápl dopředu Kirill Kapustin, který svou druhou trefou v utkání dokonal obrat Severstalu.

60:39 Kirill KAPUSTIN - 2:3

60:39
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté dokonávají v prodloužení obrat! Ve středním pásmu nabral rychlost KIRILL KAPUSTIN, který přebruslil obránce, dostal se před Ivannikova a zakončil mezi jeho betony. Asistence: Joonas Nättinen a Igor Geraskin.

60:01

Hokejisté Nižněkamsku v závěru neudrželi dvougólový náskok. Pět minut před koncem nejprve snížil Kirill Adamčuk a v čase 58:10 srovnal Kirill Kapustin. Bude se tedy prodlužovat.

60:00

59:03
    Domácí by si chtěli vzít ztracené vedení zpět. Nástřel Linuse Johanssona nezužitkoval na vzdálenější tyčce Rafael Bikmullin.
    58:10 Kirill KAPUSTIN - 2:2

58:10
    Hostům se podařilo vyrovnat! Geraskin poslal z rohu puk před branku, kde byl nepokrytý KIRILL KAPUSTIN, který bekhendem přehodil levý beton brankáře Ivannikova – 2:2. Asistence: Igor Geraskin a Makar Chabarov.

57:01
    Ještě tři minuty mají hosté na vyrovnání. Brzy možná dojde i na hru bez brankáře.

56:06
    Domácím byl odpískán úmyslný ofsajd a hra se tak přestěhuje do jejich obranného pásma.

55:56
    Další hostující snahu ukončilo postavení mimo hru.
    54:59 Kirill ADAMČUK - 2:1

54:59
    Hosté rychle snižují! Na vrcholu levého kruhu se opřel z první do puku KIRILL ADAMČUK, jehož bomba zapadla nad lapačku brankáře Ivannikova – 2:1. Asistence: Shawn Lalonde a Alexandr Petunin.
    53:29 Andrej ČIVILJOV - 2:0

Martin Augustin

Góly a asistencie: 9. Abrosimov (Galuzin), 54. Čiviljov – 55. Adamčuk (Lalonde, Petunin), 59. Kapustin (Geraskin, M. Chabarov), 61. Kapustin (Jo. Nättinen, Geraskin)

Neftechimik Nižnekamsk: Ivannikov (Ozolin) – Osipov, Bryncev, Semjonov, Volgin (A), Vorobjev, Abrosimov, Puzanov – Bikmullin, Linus Johansson, McMillan – Chajrullin, Enlund (A), Čiviljov – Šiksatdarov, Šarifjanov, Bucajev – Poriadin, Galuzin (C), Šafigullin – Chafizov.
    Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Šugajev) – Vittasmäki, M. Chabarov, Kudako, Rogov, Lalonde (A), Adamčuk, Makejev, M. Tichonov – J. Morozov, Berglund, Liška – Petunin, Kodola, Vovčenko (A) – Jo. Nättinen, Kapustin, Geraskin (C) – Mojsejev, Vicharev, Guslistov.

Rozhodca: Morozov, Lavrentěv – Parikov, Kanifadin