DHC Plzeň – Prešov 29:27 (kon.)
DHC Plzeň
29:27 (16:14)
ŠŠK Prešov
cz Štvrtok 25.02.2021, 17:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žien • 8. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (18:45:55)

Plzeň vedla po celý zápas, ale nedařilo se jí vypracovat rozhodující náskok. Prešov se držel ve hře až do samotného závěru zápasu, ale v posledních minutách zavřela branku Karin Řezáčová, která nepřipustila, aby slovenský tým vyrovnal skóre.

Plzeň zvládla československý souboj proti Prešovu a připisuje si do tabulky dva body. Svého soupeře tak přeskakuje.

DHC Plzeň – ŠŠK Prešov 29:27 (16:14)
    Nejvíce branek: Patrnčiaková 13/3, Galušková 7/5, Vlachová 2 – Šutranová 6/3, Dvorščáková 5/2, Vencuriková 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 10/8 – 7/5. Vyloučení: 7:5. Hráno bez diváků.

Konec zápasu. (29:27)

60
    Odpískaná technická chyba domácích, ale Řezáčová vyběhla proti dlouhé přihrávce Slovenek a Plzeň může slavit! (29:27)

60
    Signalizovaná pasivita Plzně půl minuty před koncem. (29:27)

59
    Ztráta Prešova přesně minutu před koncem, nepřesná přihrávka hostů. Plzni stačí nepanikařit a dohrát zápas v klidu a bez chyb. (29:27)

59
    Slovenky získaly míč, ale Vencuriková zablokována. Ovšem Plzeň rychle o balon přišla a znovu se brání. (29:27)

58
    Řezáčová lapila podstřel Šutranové a Plzeň je blízko k vítězství! Prešov ale nic nevzdává a vytahuje defenzivu. (29:27)

58
    Oddechový čas pro hosty. (29:27)
    58
    Annamária Patrnčiaková vypálila k pravé tyči a dává důležitý gól. (29:27)

58
    Linda Galušková faulována, když se snažila proskočit na levé straně. Sedmička pro Plzeň. (28:27)

57
    Západočešky hrají v plném počtu. (28:27)
    56
    Další ztráta Plzně, Vargové proměňuje rychlý brejk! V závěru nás čeká ještě pořádné drama. (28:27)
    55
    Pěkná souhra Prešova do pravého křídla, odkud se trefuje Lenka Ratvajská, a znovu je to jen o dva góly. (28:26)