Amsterdam – Lille 2:1 (kon.) | Neapol – Granada 2:1 (kon.) | Hoffenheim – Molde 0:2 (kon.)
Villarreal – Salzburg 2:1 (kon.) | Rangers – Antverpy 5:2 (kon.) | Arsenal – Benfica 3:2 (kon.)
Doneck – Tel Aviv 1:0 (kon.) | Eindhoven – Olympiakos 2:1 (kon.) | Leverkusen – YB Bern 0:2 (kon.)
D. Záhreb – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | AS Rím – Braga 3:1 (kon.) | Leicester – Slavia 0:2 (kon.)
AC Miláno – CZ Belehrad 1:1 (kon.) | Manchester United – Sociedad 0:0 (kon.) | Brugge – D.Kyjev 0:1 (kon.)
Manchester United
0:0 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Štvrtok 25.02.2021, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Európska liga • 1/16 finále

Odo mňa je to pre túto chvíľu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (22:55:52)

Real Sociedad siahal po možnej dráme, ale nepremenená penalta Oyarzabala z 13. minúty defacto pochovala nádeje Baskov na prípadný zvrat. Prvá strela na bránu Hendersona prišla až v 85. minúte a s tým sa bojovať proti štvorgólovému manku nedá.

Manchester United na druhej strane neskóroval po príležitostiach Fernandesa, Martiala, Greenwooda či Rashforda, zásah Tuanzebeho bol po konzultácii so systémom VAR anulovaný.

Červení diabli tak po výhre 4:0 vonku a domácej bezgólovej remíze postupujú do osemfinále Európskej ligy, Real Sociedad tu končí.

90+5

90+3
    Aihen Muñoz s nedovoleným zákrokom, ale žiadna nebezpečná štandardka nehrozí.

90+2
    Manchester United s loptou na kopačkách, bude tu ešte pokus o gól?

90
    Možno trochu zbytočné, ale nadstavujú sa štyri minúty – najmä vzhľadom na konzultáciu VAR-u pri neuznanom zásahu Tuanzebeho.

88
    Nešťastne do tváre zasiahol Guridiho Shoretire. Nebolo to nič úmyselné, aj preto sa to obišlo bez karty.

87
    Matić s ďalšou výzvou na skórovanie. Martial sa však nepresadil cez obranu a máme tu len odkop od brány Remira.

85
    Vôbec prvá strela na bránu v zápase od hostí. Postaral sa o ňu Martin Merquelanz z vyše dvadsiatich metrov. Domácemu brankárovi lopta vypadla, veľmi rýchlo ju ale dostal pod kontrolu.

83
    Tuanzebe poslaný k zemi Merinom. Faul pred Hendersonom, voľný kop pre United.

82
    Domáci ubránili siedmy roh, pričom sme vstúpili do záverečnej desaťminútovky. Jedinou otázkou zostáva, či dnes uvidíme gól.

80
    Novinky z Leicestru! Slavia Praha vyhráva v 82. minúte na King Power Stadium 2:0! Je tak veľmi blízko k postupu do osemfinále, keďže doma s Angličanmi remizovala bez gólov.

79
    Už dve minútky sa hrá na území Manchestru United. Baskovia držia loptu, nevedia sa však dostať na dostrel Hendersonovej brány.

77
    Shola Shoretire je najmladším hráčom Manchestru United v európskych súťažiach. Vo 17 rokoch a 23 dňoch prekonal o 108 dní prekonal doterajšieho rekordmana Normana Whitesida.

76
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Mason Greenwood, prichádza Shola Shoretire.

76
    A ďalší roh Realu Sociedad... Len do náručia Deana Hendersona.

75
    Menší tlak je na konci. Jon Guridi to skúsil spoza šestnástky, Henderson sa nemusel najmenej obávať.

74
    Do tretice súboj tejto dvojičky. Švéd znegoval hlavičku Bautistu na malom vápne na rohový kop.