Zlín – Vítkovice 4:6 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Liberec – Plzeň 2:1 (po pr.)
Hradec Králové – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 4:3 (po pr.) | Pardubice – Motor ČB 5:1 (kon.)
Sparta Praha – Třinec 4:2 (kon.)
HC Olomouc
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
cz Nedeľa 28.02.2021, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga (ČR) • 49. kolo

To je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:25:04)

Tak to byl velkolepý závěr v podání Hanáků. V závěru třetí třetiny se rozhodli odvolat brankáře, v čase 58:40 snížil na 2:3 Lukáš Nahodil a 21 vteřin před koncem základní hrací doby – opět při hře bez brankáře – vyrovnal Rostislav Olesz. Výhru v prodloužení pak Hanákům trefil Petr Strapáč.

60:58 Petr STRAPÁČ - 4:3

60:58
    Olomouc právě vstřelila branku!
    PETR STRAPÁČ volil na pravém kruhu střelu, a to se ukázalo jako správné rozhodnutí. Bez asistence.

60:20
    Jakub Flek se prosmýkl kolem dvou hráčů Olomouce, přihrávka na Beránka ale nebyla přesná.

60:01

Hanákům se po heroickém výkonu v závěru třetí třetiny povedlo vyrovnat, dvakrát odvolali Branislava Konráda z brány a dvakrát se radovali z gólu. V plecharéně uvidíme prodloužení.

60:00
    59:39 Rostislav OLESZ - 3:3

59:39
    A je vyrovnáno – síťku za Novotného zády rozvlnil ROSTISLAV OLESZ. Asistence: David Ostřížek a Lukáš Nahodil.

59:13
    Vhazuje se před Novotným.

59:09
    Kolouch na poslední chvíli vypíchl přihrávku v přečíslení hostů.

58:52
    Konrád je opět na střídačce, domácí hrají v šesti.
    58:40 Lukáš NAHODIL - 2:3

58:40
    Domácím se podařilo zužitkovat výhodu jednoho muže navíc a snižují na 2:3 – autorem gólu je LUKÁŠ NAHODIL. Asistence: Rostislav Olesz.

58:36
    Konrád zůstává na střídačce.

Oddechový čas pro domácí.

58:29
    Vyrůbalík si chtěl rukou zklidnit kotouč na modré, ten mu však proklouzl ven z útočné třetiny.

Kristýna Nováková

Góly a asistencie: 29. Dujsík (J. Káňa, Nahodil), 59. Nahodil (Olesz), 60. Olesz (Ostřížek, Nahodil), 61. Strapáč – 1. Flek (T. Mikúš, O. Beránek), 23. Kohout (Černoch, Koblasa), 45. Kohout (Flek, Šenkeřík)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek (A), A. Rutar, Švrček, Valenta, Vyrůbalík (C), Dujsík – J. Káňa, Nahodil, Kunc – Strapáč, Kolouch, Olesz – Ostřížek, J. Knotek (A), Navrátil – Burian, Handl, Bambula – Gřeš.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Weinhold, Šenkeřík, D. Mikyska, Plutnar, Zábranský, Pulpán (A), Kowalczyk – O. Beránek, T. Mikúš, Flek – Osmík, Vildumetz, Kulich – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček (A).

Rozhodca: Roman Mrkva, Tomáš Veselý – Ladislav Lučan, Milan Kis